Záchranné depozitum pro psy Beruška z.s.
tel: +420 608 480 646

Pedro

Sponzor: Lenka Š.

Pedra jsme zařadili do virtuální adopce z důvodu jeho vážného onemocnění. Na samém začátku jen ležel a byl jak hadrová panenka. Neudržel ani hlavičku, nedokázal se ani pohnout, jen ležel a koukal. Denně jsme s ním cvičili a on po pár týdnech začal dělat pokroky.

Dnes již sám chodí a dokáže vyjít i schody do domu. Zatím je ještě zpomalený a potřebuje přibrat na váze, aby měl více energie do boje s nepříznivým osudem. Protože se jeho stav může kdykoli zase zhoršit, rozhodli jsme se pro adopci na dálku. Péče o Pedra je hlavně časově velmi náročná. Budeme velmi rádi, když si Pedra někdo adoptuje alespoň virtuálně a bude mu libovolně přispívat na krmení a léčení. Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat 😀

-pes, věk cca 3roky, kříženec Pekingského palácového psíka, velikost malá, váha 5,5kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný ….

Pedro, Pepina a další pejsci se k nám dostali od lidí, kteří se již o ně nemohli dál starat.

Pedro přijel s vypíchnutým očíčkem, takže jej čekala operace, při které se muselo očíčko vyndat. Z počátku Pedro odmítal jakýkoliv kontakt a bránil se úplně všemu. Dnes si již sám chodí pro pohlazení a chce se mazlit. Bude potřebovat čas a trpělivost.

oznor

oznor

oznor

oznor

oznor

mde

oznor

oznor