Záchranné depozitum pro psy Beruška z.s.
tel: +420 608 480 646

Budoucí akce

Srdečně Vás zveme na pátý ročník umísťovací výstavy Psí hvězdy, který se konná 20.9.2020, ve Vestci u Prahy – na louce u Vesteckého rybníka.

I my se této akce zúčastníme s naším charitativním stánkem a pejsky. Na stánku najdete spoustu drobností pro sebe i své čtyřnohé mazlíčky. Zakoupením jakékoliv maličkosti pomáháte týraným a hendikepovaným pejskům v Berušce. Na všechny hodné lidi se velmi těšíme.

Tým Berušky

(Pokračování textu…)

Srdečně vás zveme na úžasnou akci Vyšehradský voříšek, která se konná 3.10.2020 od 9hodin na Letní scéně na Vyšehradě v Praze.

My tam jako každý rok budeme mít náš charitativní stánek, kde najdete spoustu drobností pro sebe i své čtyřnohé mazlíčky. Také s námi pojede opět pár pejsků. Zakoupením jakékoliv maličkosti pomáháte týraným, nechtěným, nemocným a hendikepovaným pejskům v Berušce.

Celý výtěžek bude plně využit pro tyto pejsky.

Na všechny hodné lidi se velmi těšíme 😀

Tým Berušky

Dne 4.10.2020 ve 14hodin Vás srdečně zveme na křest našeho kalendáře spojený s prodejní vernisáží fotek pořízených při jeho přípravě. Fotil úžasný Honza Jirkovský (https://www.jjfoto.cz/) a úchvatný prostor nám propůjčilo Komunitní centrum a zahrada Kotlaska – adresa:
Komunitní centrum a zahrada Kotlaska,
Nad Kotlaskou I.,
180 00 Praha 8

(http://www.kckotlaska.cz/)

Přijďte se s námi setkat, prohlédnout si fotky, a podpořit skvělé projekty nejen našeho depozita, ale také Centra Rubikon https://www.rubikoncentrum.cz/

K poslechu zahraje super Tomáš Grohregin – http://www.grohregin.com/

Něco k jídlu a pití obstaráme my :)

Na místě bude k zakoupení kalendář a taktéž náš charitativní obchůdek!

My bereme naše psí svěřence a vy si udělejte čas a přijďte se s námi pobavit a navštívit tohle úžasné místo!

Jste vřele zváni!

Tým Berušky