Záchranné depozitum pro psy Beruška z.s.
tel: +420 608 480 646

Virtuální adopce

Sponzor: Dagmar Nancy Avokan

-fenka, věk 12 až 14let, Jorkšírský teriér, velikost malá, váha 3kg, kastrovaná, čipovaná.

Canty jsme zařadili do Virtuální adopce – adopce na dálku z důvodů jejího zdravotního stavu,který se zhoršil.

Canty byla odebrána z množírny psů,kde pouze rodila štěňátka. Veterinární péči neměla žádnou. Při příjmu byla zablešená, měla svrab v uších, přerostlé drápky, byla děsně špinavá a zapáchala výkalama.

Canty musela hned na kastraci,jelikož měla velmi ošklivý nádor na mléčné liště.Operace byla velmi náročná a bohužel,ale nádor se našel i v děloze. Ještě jí čeká další operace a to odstranění druhé mléčné lišty a tříselné kýly.

Druhou operaci podstoupila 19.6.2016. Vše proběhlo dobře a Canty vše zvládla.

Canty je velmi milá, hodná, přátelská a mazlivá. S ostatníma pejskama vychází bezproblémově.

Chcete Canty pomoci,ale domov jí dát nemůžete?

Můžete jí pomoci finančním příspěvkem (výši necháme pelně na Vás) na její krmení,veterinární péči …… nebo jí můžete navštívit u nás v Berušce a přivést jí granulky,pamlsky …. Je to jen na Vás:-)

č.ú. 2300377159/2010

v.s. 3182016

zpráva pro příjemce – Canty

Za jakýkoliv dar budeme moc rádi :-)

mde

mde

P1140752 P1140757 P1140756 P1140857 P1140859P1140949

-pes, věk asi 12 až 14let, kříženec, velikost malá.

Dědulku jsme zařadili do Virtuální adopce, jelikož je u nás už dva roky a i vzhledem k jeho nekontaktni povaze.

Dědulka nepoznal nic moc pěkného od člověka. Proto je nedůvěřivý a plachý. Když se k nám dostal byl hrozně hubený, zuby měl v hrozném stavu, měl bolesti a těžký zánět dásní. Musel ihned podstoupit čištění zubů,aby byl schopen začít normálně žrát a přestal trpět bolestma. Bohužel, ale většina zubů se musela vytrhnout. Dědulka má srdeční šelest,ale to je nejspíš i k jeho věku.

Když se mu ulevilo,začal dobře žrát a přibral na váze. Nechal se od nás hladit a i si vzal pískací hračku a hrál si. Dědulka je pejsek hodný,klidný,ale nevyžaduje mazlení. Když sám chce přijde si pro pohlazení,ale pokud nechce nenechá se pohladit. Už chce mít svůj klid a nemusí pejsky. S fenkama vychází dobře. Je vhodný pouze do domečku se zahrádkou,ale se stálým přístupem do domečku do tepla.

Máte doma kousek místečka v teploučku a ve svém srdíčku a poskytnete Dědulkovi rodinné zázemí na zbytek jeho života? Prosím, pomozte mu,aby nemusel svůj důchod trávit za mřížema :-(

Chcete Dědulkovi pomoci a přispět na jeho krmení nebo veterinární péči? Jakoukoliv částku můžete zaslat na č.ú. 2300377159/2010 a do zprávy pro příjemce napište “ Dědulka “

Děkujeme :-)

002 005

 

– věk 14 let, Čivava dlouhostrstá.

SPONZOR: Akinka

Jerry byl zařazen do projektu Adopce na dálku nebo-li Virtuální adopce z důvodu jeho povahy.

Chovatelka si jej nechala poslat z Ameriky,kvůli změně krve v chovu.Bohužel,ale Jerry se velmi bojí lidí,je to asociální pes.Chovatelce nekryl a tak se jej zbavila a dala ho k nám.Bohužel,ikdyž jsme se snažili Jerryho přesvědčit o tom,že pohlazení a pomazlení od lidí je moc pěkné a příjemné,nepodařilo se.Jeho strach z lidí zůstal,ale již není tak panický jako když se k nám dostal.
Kvůli jeho strachu z lidí,není možné ho adoptovat.
Jestli vás Jerry zaujal a rádi by jste přispívali na jeho krmení,veterinární ošetření …… moc to uvítám :-).

Jerryho můžete také navštívit (po předchozí dohodě) u nás v depozitu a přinést mu granulky či pamlsky osobně.

č.ú. 2300377159/2010

v.s. 112010

zpráva pro příjemce – Jerry

Za vše budeme moc rádi :-)

IMG_0608 jerry-američan IMG_0604

– věk 17let, Čivava dlouhosrstá, kastrovaná …

SPONZOR: Akinka

Alfička byla zařazena do projektu Adopce na dálku nebo-li Virtuální adopce z důvodu jejího vysokého věku a povahy.

Byla odebrána z velice nevyhovujících podmínek.Nedostávala jídlo,aby byla co nejmenší :-(.Když se Alfička dostala do Berušky vážila pouhých 1,40kg.Nyní váží skoro 3kg a tato váha odpovídá její velikosti i stavbě těla (není tlustá).Hodně se bojí lidí,prudkých pohybů a nápřahů.Pravděpodobně byla také mlácena.
Alfička je již stará dáma a proto jsme se rozhodli jí nechat v klidu dožít u nás v Berušce.Nechceme ji stresovat přechodem k novému majiteli.

Jestli vás Alfička zaujala a rádi by jste přispěli na její krmení,veterinární péči a jiné ….. rádi vše uvítáme.Alfičku můžete také navštívit v Berušce (po předchozí domluvě).

č.ú. 2300377159/2010

v.s. 32011

zpráva pro příjemce – Alfička

Za vše budeme moc rádi :-)

IMG_4338 alfa3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_2930IMG_4340