Záchranné depozitum pro psy Beruška z.s.
tel: +420 608 480 646

Virtuální adopce

Sasanka je již asi 13ti letá dáma, která trpí chronickými průjmy. To je i důvod, proč jsme jí zařadili do virtuální adopce. Když k nám přijela, všeho se velmi bála a vše jí hrozně děsilo. Byla vyhublá na kost. Dnes sice maličko přibrala, ale hubená je pořád a již nepřibere. Její střeva bohužel nefungují tak jak mají. Papá pouze veterinární dietu.

Dnes si již sama přijde říci o pomazlení a je již veselá. Po zahradě si běhá jak sama chce a sama se rozhoduje, kdy chce být venku a kdy doma. Miluje sluníčko a teploučko.

Když by jste jí chtěli podpořit a stát se jejím sponzorem, kontaktujte nás. Děkujeme

oznor

oznor

oznor

oznor

oznor

-fenka, věk cca 12let, kříženec, velikost malá, váha 4kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná ….

Barbie přijela ještě s dalšími pejsky z otřesných podmínek, byla zablešená, vyhublá, přerostlé drápy, srst byla pokryta bahnem a výkaly, měla nádor na mléčné liště …… Z počátku se všeho velmi bála, ale později poznala, že se již bát nemusí. Je velmi zvědavá a na svůj věk docela akční.

Je velmi přátelská, mazlivá a hodná.

Vzhledem k jejímu věku jsme se rozhodli jí zařadit i do virtuální adopce. Budeme velmi rádi, když jí podpoříte. Děkujeme

oznor

sdr

oznor

oznor

oznor

-pes, věk cca 10let, kříženec, velikost malá, váha 6,5kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný ….

Čertík přijel ještě s dalšími pejsky z otřesných podmínek, kde byl zavřený v kurníku, protože je slepý. Byl zablešený, měl přerostlé drápy …… Z počátku byl dezorientovanýse všeho velmi bál, ale později poznal, že se již bát nemusí. Je velmi zvědavý, ale občas jeho strach ještě zvítězí.

Dnes už je veselý a občas si hraje s Albim.

Čertíka jsme zařadili i do virtuální adopce, vzhledem k jeho věku, povaze i hendikepu. Bude velmi rádi, když Čertíka podpoříte.

cof

oznor

cof

oznor

oznor

 

Sponzor: Lenka Š.

Pedra jsme zařadili do virtuální adopce z důvodu jeho vážného onemocnění. Na samém začátku jen ležel a byl jak hadrová panenka. Neudržel ani hlavičku, nedokázal se ani pohnout, jen ležel a koukal. Denně jsme s ním cvičili a on po pár týdnech začal dělat pokroky.

Dnes již sám chodí a dokáže vyjít i schody do domu. Zatím je ještě zpomalený a potřebuje přibrat na váze, aby měl více energie do boje s nepříznivým osudem. Protože se jeho stav může kdykoli zase zhoršit, rozhodli jsme se pro adopci na dálku. Péče o Pedra je hlavně časově velmi náročná. Budeme velmi rádi, když si Pedra někdo adoptuje alespoň virtuálně a bude mu libovolně přispívat na krmení a léčení. Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat 😀

-pes, věk cca 3roky, kříženec Pekingského palácového psíka, velikost malá, váha 5,5kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný ….

Pedro, Pepina a další pejsci se k nám dostali od lidí, kteří se již o ně nemohli dál starat.

Pedro přijel s vypíchnutým očíčkem, takže jej čekala operace, při které se muselo očíčko vyndat. Z počátku Pedro odmítal jakýkoliv kontakt a bránil se úplně všemu. Dnes si již sám chodí pro pohlazení a chce se mazlit. Bude potřebovat čas a trpělivost.

oznor

oznor

oznor

oznor

oznor

mde

oznor

oznor

Sponzor: Alíček a Kačenka

Bony je asi 13let a přijela z otřesných podmínek. Byla vyhublá na kost, měla otevřený nádor na mléčné liště, zablešená, přerostlé drápky, zadredovaná a dredy byly obalené bahnem a výkaly, zuby v děsném stavu …. V co nejkratší době podstoupila kastraci a mamektomii. Toto vše zvládla. Bohužel má metastáze na plicích. Víme, že prognóza je velmi špatná, ale aspoň pár měsíců si užije život jako mazlíček, který má všeho dostatek, měkký pelíšek a je v teploučko. Nyní dostává léky napotlačení rakovinovýho bujení (Alavis Sanicell). Ona si opravdu vše velmi užívá, jak mazlení i chování v náručí, tak spousty jídla a dobrůtek. Je to malé sluníčko 🌞🤗😀💖

received_192311175342455received_649240275844267

cof

oznor

oznor

oznor

Sponzor: Dagmar Tabery 🙂

-fenka, věk cca 13 – 14let, Čivava, velikost malá, váha 2,5kg, očkovaná, čipovaná ….

Šelly jsme zařadili do virtuální adopce z důvodu jejího zdravotního stavu. Budeme velmi rádi za jakýkoliv příspěvek na její léky, dobré papání nebo pamlsky.

Šelly je další z množírny z Moravy, kde nikdy nepoznala pohlazení, vlídné zacházení, lásku ani pomazlení. Pouze rodila neustále štěňátka. Byl zjištěn šelest na srdíčku a velmi špatné zuby.

Z počátku se všeho velmi bála, panicky před námi utíkala a schovávala se. Odmítala jakoukoliv komunikaci. Ze strachu se nás snažila i kousnout. Dnes se již nechá pomazlit, hladit a brát do náruče. Je znát, že si hlazení užívá. Sama si již chodí pro pohlazení a je to malá vtěrka😀. Je veselá, užívá si volný pohyb venku po zahradě a všude chodí za mnou.

Šelly musela hned ze začátku podstoupit operaci koleních vazů a to zvládla velmi dobře a dobře i rychle se zahojila a nožku začala velmi brzy používat.

Ve čtvrtek 22.8. byla Šelly na sonu srdíčka a bohužel se zjistilo jeho selhávání. Dle dokrora je prognóza špatná 😒. Nyní bere Furon a Vetmedin.

oznor

oznor

oznor

oznor

oznor

12