Záchranné depozitum pro psy Beruška z.s.
tel: +420 608 480 646

Virtuální adopce

-fenka, věk cca 12let, kříženec, velikost malá, váha 4kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná ….

Sponzor: Karolína

Barbie přijela ještě s dalšími pejsky z otřesných podmínek, byla zablešená, vyhublá, přerostlé drápy, srst byla pokryta bahnem a výkaly, měla nádor na mléčné liště …… Z počátku se všeho velmi bála, ale později poznala, že se již bát nemusí. Je velmi zvědavá a na svůj věk docela akční.

Je velmi přátelská, mazlivá a hodná.

Vzhledem k jejímu věku a zdravotnímu stavu jsme se rozhodli jí zařadit do virtuální adopce. Budeme velmi rádi, když jí podpoříte. Děkujeme

oznor

sdr

oznor

oznor

oznor

-pes, věk cca 11let, kříženec, velikost malá, váha 6,5kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný ….

Čertík přijel ještě s dalšími pejsky z otřesných podmínek, kde byl zavřený v kurníku, protože je slepý. Byl zablešený, měl přerostlé drápy …… Z počátku byl dezorientovanýse všeho velmi bál, ale později poznal, že se již bát nemusí. Je velmi zvědavý, ale občas jeho strach ještě zvítězí.

Dnes už je veselý a občas si hraje s Albim.

Čertíka jsme zařadili i do virtuální adopce, vzhledem k jeho věku, povaze i hendikepu. Bude velmi rádi, když Čertíka podpoříte.

cof

oznor

cof

oznor

oznor

 

Sponzor: Naďa

Pedra jsme zařadili do virtuální adopce z důvodu jeho vážného onemocnění. Na samém začátku jen ležel a byl jak hadrová panenka. Neudržel ani hlavičku, nedokázal se ani pohnout, jen ležel a koukal. Denně jsme s ním cvičili a on po pár týdnech začal dělat pokroky.

Dnes již sám chodí a dokáže vyjít i schody do domu. Zatím je ještě zpomalený a potřebuje přibrat na váze, aby měl více energie do boje s nepříznivým osudem. Protože se jeho stav může kdykoli zase zhoršit, rozhodli jsme se pro adopci na dálku. Péče o Pedra je hlavně časově velmi náročná. Budeme velmi rádi, když si Pedra někdo adoptuje alespoň virtuálně a bude mu libovolně přispívat na krmení a léčení. Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat 😀

-pes, věk cca 3roky, kříženec Pekingského palácového psíka, velikost malá, váha 5,5kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný ….

Pedro, Pepina a další pejsci se k nám dostali od lidí, kteří se již o ně nemohli dál starat.

Pedro přijel s vypíchnutým očíčkem, takže jej čekala operace, při které se muselo očíčko vyndat. Z počátku Pedro odmítal jakýkoliv kontakt a bránil se úplně všemu. Dnes si již sám chodí pro pohlazení a chce se mazlit. Bude potřebovat čas a trpělivost.

oznor

oznor

oznor

oznor

oznor

mde

oznor

oznor

Sponzor: Alíček a Kačenka

Bony je asi 13let a přijela z otřesných podmínek. Byla vyhublá na kost, měla otevřený nádor na mléčné liště, zablešená, přerostlé drápky, zadredovaná a dredy byly obalené bahnem a výkaly, zuby v děsném stavu …. V co nejkratší době podstoupila kastraci a mamektomii. Toto vše zvládla. Bohužel má metastáze na plicích. Víme, že prognóza je velmi špatná, ale aspoň pár měsíců si užije život jako mazlíček, který má všeho dostatek, měkký pelíšek a je v teploučko. Nyní dostává léky napotlačení rakovinovýho bujení (Alavis Sanicell). Ona si opravdu vše velmi užívá, jak mazlení i chování v náručí, tak spousty jídla a dobrůtek. Je to malé sluníčko 🌞🤗😀💖

received_192311175342455received_649240275844267

cof

oznor

oznor

oznor

Sponzor: Dagmar Tabery 🙂

-fenka, věk cca 13 – 14let, Čivava, velikost malá, váha 2,5kg, očkovaná, čipovaná ….

Šelly jsme zařadili do virtuální adopce z důvodu jejího zdravotního stavu. Budeme velmi rádi za jakýkoliv příspěvek na její léky, dobré papání nebo pamlsky.

Šelly je další z množírny z Moravy, kde nikdy nepoznala pohlazení, vlídné zacházení, lásku ani pomazlení. Pouze rodila neustále štěňátka. Byl zjištěn šelest na srdíčku a velmi špatné zuby.

Z počátku se všeho velmi bála, panicky před námi utíkala a schovávala se. Odmítala jakoukoliv komunikaci. Ze strachu se nás snažila i kousnout. Dnes se již nechá pomazlit, hladit a brát do náruče. Je znát, že si hlazení užívá. Sama si již chodí pro pohlazení a je to malá vtěrka😀. Je veselá, užívá si volný pohyb venku po zahradě a všude chodí za mnou.

Šelly musela hned ze začátku podstoupit operaci koleních vazů a to zvládla velmi dobře a dobře i rychle se zahojila a nožku začala velmi brzy používat.

Ve čtvrtek 22.8. byla Šelly na sonu srdíčka a bohužel se zjistilo jeho selhávání. Dle dokrora je prognóza špatná 😒. Nyní bere Furon a Vetmedin.

oznor

oznor

oznor

oznor

oznor

Sponzor: Gabča s Matýskem

-pes, věk 2roky, kříženec jorkšírka, velikost malá, váha 6kg, očkovaný, čipovaný, kastrovaný ….

14.1.2021 – Albi byl na kontrole se srdíčkem, stav je zase o něco horší, již je znát, že je unavenější a více odpočívá.

Albiho jsme zařadili do virtuální adopce z důvodu jeho zdravotního stavu. Budeme velmi rádi za jeho podporu v podobě dobrého papání, pamlsků nebo financí na jeho další léčbu srdíčka. Moc děkujeme 🙂

Albi chodí na pravidelné kontroly srdíčka a tlaku v něm. Po poslední kontrole, paní doktorka říkala, že se srdíčko zvětšilo, ale Albi si z toho nic nedělá. Dál si hraje, je stále veselý a pozitivní.

Albi přijel s dalšími pejsky ze zrušené množírny. Byl velmi bázlivý a na každý zvuk štěkal. Už při přebírání jsme pojali podezření, že je slepý a bohužel toto nám oftalmolog potvrdil. Také u něj byla zjištěna těžká vada srdce a prognóza do budoucna není vůbec dobrá. Teď bere léky na snížení tlaku. Přes jeho velký problém se srdíčkem, kardiolog kastraci doporučil.

Albi je dnes velmi přátelský, mazlivý, aktivní a hravý. Hledáme pro něj nové páníčky, kteří přijmou to, že s nimi nebude asi moc dlouho😒.

oznor

oznor

oznor

cof

oznor

oznor

oznor

12