Záchranné depozitum pro psy Beruška z.s.
tel: +420 608 480 646

Virtuální adopce

Betynku jsme zařadili do Virtuální adopce hned. Vzhledem k jejímu věku 13ti let a zdravotnímu stavu má minimální šanci najít nový domov.

Betynka k nám přišla s děsně přerostlými drápky, které už zarůstaly do tlapek, má těžký zánět uší, na mléčných lištách nádory, velmi špatné zuby, které nutně potřebují vyčistit a špatná játra. Nyní je na přísné dietě a uvidíme.

Je velmi přátelská, hodná a moc milá. Velmi ráda na sebe upozorňuje kňouráním a poštěkáváním.

Budeme velmi rádi, když jí podpoříte, částku necháme plně na Vás. Předem moc děkujeme.

oznor

oznor

cof

cof

Chipa jsme zařadili do Virtuální adopce z důvodu jeho věku a šelestu na srdíčku.

-pes, věk cca 12let, Čivava, velikost malá, váha 3kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný ….

Chip je z počátku velmi nedůvěřivý, bázlivý a plachý. Nenechá se pohladit, uhýbá a ze strachu může kousnout. Nyní se již nechá mazlit a sám si o pohlazení říká. Již je veselý. Bude rád jako jedináček.

Ostatní pejsky moc nemusí. Chip má slabý šelest na srdíčku, zatím je bez medikace.

Budeme velmi rádi, když Chipa jakkoliv podpoříte. Děkujeme

oznor

oznor

oznor

mde

cof

 

 

Violku jsme zařadili do Virtuální adopce vzhledem k jejímu věku. Lze jí ale adoptovat i přímo.

-fenka, věk cca 12let, Čivava, velikost malá, váha 3kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná ….

Violka je z počátku velmi nedůvěřivá, bázlivá a plachá. Nenechá se pohladit, uhýbá a ze strachu může kousnout. Nyní se již nechá mazlit a sama si o pohlazení říká. Již je veselá. Bude ráda jako jedináček.

Budeme velmi rádi za jakoukoliv její podporu. Děkujeme

oznor

oznor

oznor

oznor

Ritušku jsme zařadili do Virtuální adopce po cca roce kdy je u nás. Rituška přijela ve velmi špatném zdravotním stavu. Měla těžký zánět kůže a nejhorší bylo, že jí kůže hrozně bolela. Diagnózu jsme zjistili až po roce. Rituška má Kutánní lupus erythematosus (CLE) s vaskulitidou. Jedná se o autoimunitní onemocnění. Bude muset brát doživotně kortikoidy a další léky. Nyní je již v rámci možností v pořádku, chodí na pravidelné kontroly do Hradce Králové na dermatologii. Nyní je již opět veselá, hraje si a sama si o pomazlení říká. Již chodí po všech čtyřech nožkách. Budeme velmi rádi, když ji podpoříte a přispějete na její krmení a veterinární péči.

mde

dav

mde

dav

oznor

cof

oznor

oznor

Maxíčka jsme zařadili do Virtuální adopce hned, již je to starší pejsek cca 14let a byl velmi zanedbaný. Má těžký zánět kůže, nádor na varleti a zuby v příšerném stavu. Již je po vyčištění zubů a kastraci, zánět kůže se bude léčit delší dobu. Jinak je Maxík úžasný dědeček, mazlivý a pohodový.

Budeme velmi rádi, když jej podpoříte a přispějete na jeho krmení a veterinární péči.

sdr

cof

ptfbty

Sponzor: holky Vrzalovy a babička Jituška

Wigouška jsme zařadili do Virtuální adopce hned. Je mu už 15let, má špatná játra, je slepý a špatně slyší. Je na jaterní dietě. Může papat jen měkkou stravu, jelikož má uhnilou část spodní čelisti. Již podstoupil kastraci a čištění zubů, což bylo velmi důležité. Zuby měl v tak děsném stavu, že nemohl kousat a zavřít tlamičku. Jinak je Wigoušek úžasný dědeček, který se velmi rád chová v náručí a rád se mazlinkuje.

Budeme velmi rádi, když Wigouška podpoříte a přispějete na jeho krmení a veterinární péči.

oznor

oznor

oznor

123