Záchranné depozitum pro psy Beruška z.s.
tel: +420 608 480 646

Virtuální adopce

-fenka, věk cca 12 let, kříženec čivavy, velikost malá, váha 2kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná  ….

Editku jsme zařadili do Virtuální adopce hned a to vzhledem k jejímu věku a hendikep, ale je možné jí i adoptovat normálně.

Editka se k nám dostala z nezvládnutého chovu, kde živořila s dalšími pejsky. Přijela děsně zablešená, vyhublá na kost, děsně přerostlé drápy, alopécii po těle …. Nikdy nepoznala lásku, pohlazení, bezpečnou náruč, ani čerstvý vzduch a běhání venku, nezná vodítko, prostě nezná nic.

Editka je z počátku velmi nedůvěřivá až bázlivá, plachá a velmi opatrná. Nenechá se pohladit a před dotykem uhýbá. Je ale zvědavá. U nás je již veselá, hravá a o pohlazení si i sama říká. Editka má jedno očíčko slepé a na druhé hůře vidí.

Budeme velmi rádi, když Editku u nás podpoříte. Finanční částku necháme na Vás. Děkujeme

oznor

oznor

cof

oznor

oznor

20211207_114432

Sponzor: Alena L.

Kulíka jsme do Virtuální adopce zařadili hned, vzhledem k jeho věku 15 let a zdravotnímu stavu.

Kulík se k nám dostal s dalšími pejsky z nezvládnutého chovu, kde živořili zavření v místnosti bez dostatku jídla, vody i prostoru. Nikdy nepoznal sluníčko a čerstvý vzduch. Jeho život byl pouze o tom, že nakrýval háravé fenky a musel bojovat o postavení ve smečce i o život. Přijel hrozně zablešený, po těle měl alopécii, byl vyhublý, měl přerostlé drápy a všeho se hrozně bál. Bál se i chodit. Jen ležel a dělal, že není.

Dnes si chodí po baráku, jde se podívat ven a sám se vrátí do tepla. Nejraději leží u topení, schoulený u některého z pejsků.

dav

oznor

oznor

oznor

Samanthu jsme do Virtuální adopce zařadili hned, vzhledem k jejímu věku a zdravotnímu stavu.

Samantha se k nám dostala s dalšími pejsky z nezvládnutého chovu, kde živořili zavření v místnosti bez dostatku jídla, vody i prostoru. Nikdy nepoznala sluníčko a čerstvý vzduch. Její život byl pouze o tom, že rodila a starala se o štěňata. Přijela hrozně zablešená, po těle měla alopécii, byla vyhublá, měla přerostlé drápy a všeho se hrozně bála.

Samanthě je kolem 15let, má nemocné srdíčko, na které bere léky, neléčený zánět v uších způsobil, že má tkáň v uších tak zbytnělou, že skoro nemůže slyšet.

Dnes je již veselá a pro léky nám srdíčko si vždy sama přijde a čeká ve frontě. Udělala velké pokroky a již s nechá hladit i pochovat. Ale nejraději spinká blízko topení.

oznor

oznor

Sponzor: Pema

Betynku jsme zařadili do Virtuální adopce hned. Vzhledem k jejímu věku 13ti let a zdravotnímu stavu má minimální šanci najít nový domov.

Betynka k nám přišla s děsně přerostlými drápky, které už zarůstaly do tlapek, má těžký zánět uší, na mléčných lištách nádory, velmi špatné zuby, které nutně potřebují vyčistit a špatná játra. Nyní je na přísné dietě a uvidíme.

Je velmi přátelská, hodná a moc milá. Velmi ráda na sebe upozorňuje kňouráním a poštěkáváním.

Budeme velmi rádi, když jí podpoříte, částku necháme plně na Vás. Předem moc děkujeme.

oznor

oznor

cof

cof

Sponzor: Iva s rodinou a čivava Dzekýček

Chipa jsme zařadili do Virtuální adopce z důvodu jeho věku a šelestu na srdíčku.

-pes, věk cca 12let, Čivava, velikost malá, váha 3kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný ….

Chip je z počátku velmi nedůvěřivý, bázlivý a plachý. Nenechá se pohladit, uhýbá a ze strachu může kousnout. Nyní se již nechá mazlit a sám si o pohlazení říká. Již je veselý. Bude rád jako jedináček.

Ostatní pejsky moc nemusí. Chip má slabý šelest na srdíčku, zatím je bez medikace.

Budeme velmi rádi, když Chipa jakkoliv podpoříte. Děkujeme

oznor

oznor

oznor

mde

cof

 

 

Sponzor: Irena a náš bývalý svěřenec Karlík

Maxíčka jsme zařadili do Virtuální adopce hned, již je to starší pejsek cca 14let a byl velmi zanedbaný. Má těžký zánět kůže, nádor na varleti a zuby v příšerném stavu. Již je po vyčištění zubů a kastraci, zánět kůže se bude léčit delší dobu. Jinak je Maxík úžasný dědeček, mazlivý a pohodový.

Budeme velmi rádi, když jej podpoříte a přispějete na jeho krmení a veterinární péči.

sdr

cof

ptfbty

123