Záchranné depozitum pro psy Beruška z.s.
tel: +420 608 480 646

Domov hledají

-fenka, věk 6 měsíců, kříženec, velikost malá, očkovaná, čipovaná ….

Bobby je veselé a velmi aktivní štěňátko, které má ale hendikep. Její práva přední nožka roste rychleji než levá přední nožka a díky tomu má luxovaný luket. Zatím se čeká co to udělá a jak dál bude růst. Přesto je velmi aktivní a hravá. K lidem co nezná je plachá a bázlivá. Potřebuje čas, trpělivost a také všemu naučit. Hledáme pro ní mladé lidi, kteří jí budou milovat a dají jí krásný domov.

oznor

oznor

oznor

oznor

 

-pes, věk cca 8let, kříženec jorkšírka, velikost malá, váha 4,5kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný ….

Wilda je velmi přátelský, klidný a hodný. Žil jako jedináček. Má rád pozornost, rád se mazlí a přítomnost člověka vyhledává a o pozornost se nechce dělit.

IMG_20210818_150519

dav

IMG_20210818_150537

-pes, věk cca 9let, kříženec čivavy, velikost malá, váha 3kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný ….

Shrek je klidný, přátelský, velmi mazlivý pejsek. S ostatními pejsky vychází bezproblémově, ale umí dát najevo, že se mu něco nelíbí. Má deformované jedno ouško a to je potřeba hlídat, tvoří se v něm více mazu, proto je potřeba jej pravidelně čistit. Má rád vodu, do bazénku si chodí sám.

cof

sdr

oznor

oznor

oznor

oznor

oznor

-fenka, věk cca 4roky, kříženec čivavy, velikost malá, váha 3,5kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná ….

Qunnie je velmi nedůvěřivá až bázlivá a plachá. Nenechá se pohladit a utíká před člověkem. Když pozná, že jí nikdo neublíží, nechá se pohladit i vzít do náruče. U nás je už velmi aktivní, hravá a veselá. Pro pohlazení si sama chodí. Qunnie si u nás nejvíc hraje s Ebony.

oznor

oznor

oznor

-fenka, věk cca 2roky, kříženec čivavy, velikost malá, váha 3,5kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná ….

Ebony je velmi nedůvěřivá až bázlivá a plachá. Nenechá se pohladit a utíká před člověkem. Když pozná, že jí nikdo neublíží, je z ní malý rarášek. U nás je už velmi aktivní, hravá a veselá. Pejsky neustále vyzývá ke hře a provokuje. V novém domově uvítá stejně velkého a hravého kamaráda nebo kamarádku. Není vhodná jako jedináček. Ebony si u nás nejvíc hraje s Qunnie.

oznor

oznor

-pes, věk cca 12let, Čivava, velikost malá, váha 3kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný ….

Chip je z počátku velmi nedůvěřivý, bázlivý a plachý. Nenechá se pohladit, uhýbá a ze strachu může kousnout. Nyní se již nechá mazlit a sám si o pohlazení říká. Již je veselý. Bude rád jako jedináček. Ostatní pejsky moc nemusí. Chip má slabý šelest na srdíčku, zatím je bez medikace.

mde

cof

 

12