Záchranné depozitum pro psy Beruška z.s.
tel: +420 608 480 646

Domov hledají

Zip

-pes, věk 7 – 8 let, Toy pudlík, velikost malá, váha 2,5kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný ….

Zip živořil v kotci s velkým psem. Neměl dostatek jídla ani vody. Když přijel, byl kostřička potažená kůží, s velmi špatnou srstí a s těžkým zánětem v očích. Měl velký zánět dásní a při kastraci se zjistilo, že mu nejspíš někdo v minulosti nalil do tlamky kyselinu. Tlamička se bude muset pravidelně kontrolovat. Zánět očí se vyléčil, ale má suché oko, proto se mu dvakrát za den kapsou kapičky. Včera byl Zip u kardiologa a zjistilo se, že je kardiak. Dostal léky a za měsíc půjde na kontrolu. Na veterině byl velmi hodný, klidný a nechal se v klidu vyšetřit a zrengenovat hrudníček. Ke kardiologovi byl odeslán, kvůli tomu, že je stále hubený a srst je stále špatná. Jiný důvod nebyl. Nakonec na veterině usnul a klidně spinkal, když čekal na ostatní pejsky.

smartcapture

Vaši péči vám vynahradí svojí oddaností a láskou. Je velmi mazlivý a přátelský. Moc rád se chová v náručí a přítomnost člověka vyhledává. On je takové malé sluníčko.

oznor

oznor

btroz

cof

cof

btroz

btroz

btroz

btroz

oznor

-pes, věk cca 3 roky, kříženec, váha 5kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný  ….

Žolík k nám přijel s dalšími pejsky od paní, která se již o ně dál nemohla starat.

Žolík je z počátku velmi nedůvěřivý až bázlivý . Snaží se schovávat a utíkat. Po zvyknutí si je veselý a nechá se pohladit i vzít do náruče. S pejsky vychází bezproblémově. Již se honí s pejsky a hraje si. Koupání i stříhání zvládl moc dobře.

oznor

oznor

oznor

oznor

oznor

oznor

oznor

oznor

-fenka, věk 5 – 6 let, Čivava, velikost malá, váha 2,5kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná  ….

Baya k nám přijela s dalšími pejsky od paní, která se již o ně dál nemohla starat.

Z počátku je velmi nedůvěřivá až bázlivá, ale po ujištění se, že jí nikdo neublíží a prozkoumání okolí, je přátelská. Mazlení se musí naučit. Nechá se pohladit i vzít do náruče, ale stále čeká, že jí někdo ublíží. Jinak je hodná, klidná a pohodová. S pejsky vychází dobře.

btroz

btroz

btr

btr

Bea

-fenka, věk cca 8 let, kříženec čivavy, váha 4kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná  ….

Bea k nám přijela s dalšími pejsky od paní, která se již o ně dál nemohla starat.

Bea je z počátku velmi nedůvěřivá až bázlivá. Snaží se schovávat a utíkat. Po zvyknutí si je veselá a nechá se pohladit. Je velmi klidná, hodná a pohodová. S pejsky vychází bezproblémově. Fotky zatím nic moc, časem přidáme lepší.

ptroz

oznor

-fenka, věk cca 8 let, kříženec čivavy, váha 4kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná  ….

Taffy k nám přijela s dalšími pejsky od paní, která se již o ně dál nemohla starat.

Taffy je z počátku velmi nedůvěřivá až bázlivá. Snaží se schovávat a utíkat. Po zvyknutí si je veselá a nechá se pohladit. Je velmi klidná, hodná a pohodová. S pejsky vychází bezproblémově. Fotky zatím nic moc, časem přidáme lepší.

oznor

oznor

oznor

– pes, věk 3-4roky, kříženec, velikost malá, váha 3,5kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný …

Lukášek se k nám dostal s dalšími pejsky od paní, která se již o ně nemohla dál starat. Lukášek měl neléčené záněty uší a deformované ušní boltce. Tkáň zvukovodů je zbytnělá. Hůře vidí, proto ho ještě čeká vyšetření u očního veterináře. Dne 19.10. byl na vyšetření u očního veterináře. Ten bohužel zjistil, že Lukášek na jedno očíčko vůbec nevidí a na druhé vidí velmi špatně. Byla zjištěna katarakta v pokročilém stadiu 😒. Najde i přes svůj hendikep milující rodinu?

Z počátku je trochu nedůvěřivý, ale po krátké chvíli a ujištění se, že mu nikdo neublíží je z něj velký mazlíček. Přítomnost člověka vyhledává a nejraději by se mazlil stále. S pejsky vychází bezproblémově.

dav

dav

cof

123