Záchranné depozitum pro psy Beruška z.s.
tel: +420 608 480 646

Domov hledají

-pes, věk cca 2roky, kříženec naháče, velikost malá, váha 4kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný ….

Rapid se k nám dostal z množírny psů, kde živořil s dalšími pejsky. Když přijel byl vyhublý, skoro bez srsti (na zádech mu vůbec neroste, proto si myslíme, že je to kříženec naháče) a po kůži spoustu strupů. Měl blechy a svrab. Drápky měl přerostlé.

Z počátku byl velmi nedůvěřivý a bázlivý. Všechno ho vyděsilo a před pohlazením uhýbal a schovával se.

Dnes je z něj velký mazel, který si pro pohlazení sám a stále chodí. Je aktivní, veselý a hravý. Honí si s ostatními pejsky a rád leží na sluníčku. Zádíčka se musí mazat krémem na opalování, aby se nespálil. S pejsky vychází bezproblémově.

cofsdrsdrcofdigdig

digcofcofcof

cof


cof

-pes, věk cca 7 – 8 let, kříženec yorkšírka, velikost malá, váha 2,5kg, očkovaný, čipovaný, kastrovaný …

Airo živořil zavřený v kleci a puštený byl pouze na krytí fen. Má srdeční šelest, který předával svým potomkům. I proto apeluji na všechny rozumné lidi, kteří chtějí štěňátko, aby velmi pečlivě rozhodovali o tom, odkud si pejska pořídí. Pejsek není záležitost na dva, tři roky, ale na deset i více let. Prosím, nepodporujte „chovy“ bez PP.

Nyní je Airo velmi přátelský, hodný, klidný a mazlivý. Z počátku může být k lidem co nezná trochu nedůvěřivý. Je velmi pohodový a bezproblémový.

digcofdigdigcofdigcofcof

-fenka, věk cca 6-7let, kříženec čivavy, velikost malá, váha 5kg, očkovaná, čipovaná, kastrovaná ….

Dársy a další pejsky jsme přijali od paní, která se již o ně nemohla dál starat. Všichni se z počátku všeho báli.

Dnes již chodí v klidu po celé zahradě, nechá se pohladit, pomazlit i vzít do náruče. Je moc hodná, klidná a pohodová. Má ráda svůj klid a ráda se vyvaluje na sluníčku :-)

digdigdigdigcofcof

cofcofcof

– pes, věk cca 3 – 4 roky, kříženec, velikost malá, váha 3kg, kastrovaný, čipovaný, očkovaný …

Walda je první pejsek z velké kauzy množírny v Kamenici nad Lipou ( více v rubrice „kauzy“). Živořil zavřený v malé kleci, kde si pod sebe kálel. Nikdy nepoznal nic pěkného. Byl hubený, zablešený, měl hrozně přerostlé drápy a velký zánět v očích.

Z počátku je nedůvěřivý až bázlivý. Vše je pro něj úplně nové a nic nezná. Venku se chová vyděšeně.

Když si zvykne je velmi mazlivý, moc rád se chová a všude chodí za páníčkem. Je hodný a moc roztomilý. Je malinký. Je vhodný jako jedináček nebo k jedné fenečce. Walíček je naprosto úžasný a moc hodný pejsek. Je to ohromný mazlíček. Ale musí si zvyknout.

Walíček je opravdu úžasný pejsek a miláček. Rád leží na klíně a moc rád se tulí a mazlinkuje. Stále se hodně leká, ale časem i toto určitě vymizí. Je velký slaďoušek.

mde

mde

dig

dig

dig

cof

dig

dig

dig

dig

dig

dig

dig

mde

mde

mde

mde

dav

dav

mde

mde

-fenka, věk cca 7-8 let, kříženec, velikost malá, váha 5kg, očkovaná, čipovaná, kastrovaná ….

Demi Moore a další pejsky jsme přijali od paní, která se již o ně nemohla dál starat. Všichni se z počátku všeho báli.

Dnes již chodí v klidu po celé zahradě, nechá se pohladit, pomazlit i vzít do náruče. Je moc hodná, klidná a pohodová. Má ráda svůj klid a ráda se vyvaluje na sluníčku :-)

digcofdigcof

digdigdig

-pes, věk cca 2 -3 roky, kříženec, velikost malá, váha 5kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný ….

Axel je další pejsek z velké kauzy množírny v Kamenici nad Lipou ( více v rubrice „kauzy“). Živořil zavřený v malé kleci, kde si pod sebe kálel. Nikdy nepoznal nic pěkného. Byl hubený, zablešený, měl hrozně přerostlé drápy.

Z počátku byl velmi bázlivý a nedůvěřivý. Nenechal se pohladit a dotek byl pro něj nepříjemný.

Dnes již běhá po celém baráku i zahradě a naše přítomnost mu již nevadí. Ale pohlazení nevyhledává. Jinak se chová vesele, hraje si s pejsky a projevuje radost. Časem to určitě bude přátelský a mazlení se mu začne líbit. Axel je vhodný k dalšímu pejskovi nebo fenečce.

digcofdigcofcofcofcofdigdigmde

1234