Záchranné depozitum pro psy Beruška z.s.
tel: +420 608 480 646

Domov hledají

-pes, věk cca 2roky, kříženec čivavy, velikost malá, váha 2kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný …..

Loki je velmi přátelský, hodný a mazlivý pejsek, který si velmi rád hraje. Rád se chová v náručí. Také si o to dokáže velmi krásně říct. S pejsky vychází dobře.

loki5 loki3 lok loki1 loki8 loki9 loki11 loki61 loki7 loki

-fenka, věk cca 4roky, kříženec, velikost malá, váha 5kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná ….

Aira živořila v množírně psů, kde byla používána jako prostředek na vydělávání peněz. Když k nám přijela, byla ze všeho hrozně vyděšená, neznala volný pohyb, pohlazení …. prostě nic. Dnes se již nechá hladit, brát do náruče, je veselá a běhá po celé zahradě. Začíná poznávat hračky. Je to velmi miloučká feňulka.

air1 aira air ai ai2

 

-fenka, věk cca 4roky, kříženec, velikost malá, váha 3,5kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná …

Bria živořila v množírně psů a pouze rodila štěňátka. Nikdy nepoznala pohlazení, vlídné zacházení ani pamlsek. Z počátku byla velmi bázlivá a ze všeho vyděšená, nenechala se pohladit a ani pamlsek si z ruky nevzala. Ale po čase se již nechá chovat v náručí, hladit, venku běhá a hraje si. Již je veselá. Nemá moc ráda pány.

bri2 bri3 bri1 bri6 bri

– fenka, věk 7let, kříženec čivavy, velikost malá, váha 5kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná …

Tannya je velmi nedůvěřivá a bázlivá fenečka, která zatím nepoznala nic pěkného. Z počátku na pohlazení reagovala velmi vyděšeně. Dnes se nechá hladit, vklidu vzít do náruče a když se rozdávají pamlsky je mezi prvníma, kteří si jdou několikrát přidat :-).

Tan  Tania ta tanni1 tannia

Ivy

-fenka, věk cca 2roky, kříženec, velikost malá, váha 5kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná, odčervená ….

Ivy byla odebrána z velké množírny psů, kde pouze rodila štěňátka. Z počátku byla velmi bázlivá, nedůvěřivá a na jakýkoliv zvuk nebo naše přiblížení reagovala útěkem. Pomalu si zvyká na pohlazení, pomazlení a miluje pamlsky. Začíná si zvykat na lidský pohyb kolem sebe a občas si zkouší hrát i s pejsky.

ivy3 0 ivy1 ivy5 ivy4 ivy2

-fenka, věk cca 4roky, kříženec, velikost malá, váha 3kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná ….

Afra byla odebrána z velké množírny psů, kde pouze rodila štěňátka. Z počátku byla velmi bázlivá, nedůvěřivá a na jakýkoliv zvuk nebo naše přiblížení reagovala útěkem. Pomalu si zvyká na pohlazení, pomazlení a miluje pamlsky. Začíná si zvykat na lidský pohyb kolem sebe a občas si zkouší hrát i s pejsky.

afra5 afra afra1 afra2 afra4 afra3

1234