Záchranné depozitum pro psy Beruška z.s.
tel: +420 608 480 646

Domov hledají

-fenka, věk cca 1rok, kříženec, velikost malá, váha 4kg, kastrovaná, čipovaná, očkovaná ….

Bessinka je velmi aktivní, veselá, hravá a přátelská. Je temperamentní a mazlivá. Nemá ráda pejsky, proto ji doporučuji pouze jako jedináčka.

cof

cof

cof

cof

-pes, věk cca 5let, kříženec jorkšírka, velikost malá, váha 5kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný ….

Anakin je z počátku velmi nedůvěřivý až bázlivý. Před rukou uhýbá a utíká. Když zjistí a pozná, že mu neublížíte, je z něj velký mazel. U nás se již velmi rád mazlinkuje a sám si pro pomazlení chodí. Bude rád jako jedináček nebo k jedné stejně velké fence.

cof

cof

oznor

-pes, věk 8 let, kříženec jezevčíka, velikost malá, váha 9kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný ….

Míša je z počátku nedůvěřivý a velmi opatrný. Po rozkoukání se je mazlivý, hravý a aktivní. Je veselý a miluje míčky. Má typickou tvrdohlavou povahu jezevčíků. Míša bude rád jako jedináček nebo maximálně s jednou stejně velkou fenečkou. Pejsky moc nemusí (proto má košík).

oznor

cof

cof

oznor

-pes, věk cca 12let, Čivava, velikost malá, váha 3kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný ….

Chip je z počátku velmi nedůvěřivý, bázlivý a plachý. Nenechá se pohladit, uhýbá a ze strachu může kousnout. Nyní se již nechá mazlit a sám si o pohlazení říká. Již je veselý. Bude rád jako jedináček. Ostatní pejsky moc nemusí. Chip má slabý šelest na srdíčku, zatím je bez medikace.

mde

cof

 

-fenka, věk cca 12let, Čivava, velikost malá, váha 3kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná ….

Violka je z počátku velmi nedůvěřivá, bázlivá a plachá. Nenechá se pohladit, uhýbá a ze strachu může kousnout. Nyní se již nechá mazlit a sama si o pohlazení říká. Již je veselá. Bude ráda jako jedináček.

oznor

oznor

pes, věk cca 5let, kříženec jorkšírka, velikost malá, váha 5kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný ….

Alvin je z počátku velmi nedůvěřivý až bázlivý. Před rukou uhýbá a utíká. Když zjistí a pozná, že mu neublížíte, je z něj velký mazel. U nás se již velmi rád mazlinkuje a sám si pro pomazlení chodí. Bude rád jako jedináček nebo k jedné stejně velké fence.

oznor

oznor

cof

12