Záchranné depozitum pro psy Beruška z.s.
tel: +420 608 480 646

Domov hledají

Alt

-pes, věk 5,5let, kříženec, velikost malá, kastrovaný, očkovaný, čipovaný ….

Altík se k nám vrátil po cca 5 letech z rodinných důvodů. Nyní vůbec nechápe, proč už není u svých páníčků …. je smutný.

Jinak je veselý, hravý a přátelský. Vychází s pejsky, kočičkami i dětmi. Zvládá základní povely a je moc šikovný. Z počátku je trochu nedůvěřivý k pánům a na některé štěká. Když si zvykne je mazel. Velmi nerad zůstává sám. Na fotkách se může zdát, že je velký, ale opravdu není  :-)

received_1918215754911093 received_326574757888582 received_2105940082994116 received_1025548460979660 received_288066008475084

-pes, věk cca 4 roky, kříženec, velikost malá, váha 5kg, kastrovaný, čipovaný, očkovaný …

Rasty je další pejsek z velké kauzy množírny v Kamenici nad Lipou ( více v rubrice „kauzy“). Živořil zavřený v malé kleci, kde si pod sebe kálel. Nikdy nepoznal nic pěkného. Byl hubený, zablešený, měl hrozně přerostlé drápy. Od začátku se choval velmi bázlivě a při jakékoliv snaze se jej dotknout, reagoval kousavě. Za každou cenu se snažil utéci z naší blízkosti.

Dnes již běhá po celém baráku i zahradě a naše přítomnost mu již nevadí. Chová se vesele, hraje si s pejsky a projevuje radost. Nechá se pochovat, hladit i pomazlit. Vše si velmi užívá. Časem určitě bude velký mazlíček, jen bude potřebovat hodně trpělivosti a času.

digdigdigdigdigdigdigdigdigdigcofdig

digdigdig

 

-pes, věk cca 2 roky, kříženec Jorkšírského teriéra, velikost malá, váha 4kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný ….

Fabio se k nám dostal po zemřelé paničce s dalšími pejsky. Pejsci byli izolováni v domě, bez možnosti chodit ven. Fabio se z počátku všeho velmi bál a nedůvěřoval. Vše ho vystrašilo.

Dnes si již hraje, běhá po celé zahradě a honí se s ostatními pejsky. Nechá se pohladit, pomazlit i vzít do náruče. Pro pohlazení i pamlsky si sám přijde. Miluje pamlsky i jídlo. Již je z něj velmi veselý a hravý pejsek. Stále se hodně leká, ale již panicky hned neutíká. V novém domově bude potřebovat dostatek času a trpělivosti. Má raději ženy. A když by tam byl i psí kámoš bude mít velkou radost.

dig

dig

mde

mde

mde

mde

cof

mde

mde

mde

mde

cof

cof O

-pes, věk cca 5 – 6let, kříženec, velikost malá, váha 10kg, očkovaný, čipovaný, kastrovaný …

Charles je z počátku velmi nedůvěřivý. Uhýbá před rukou a velmi se bojí rychlejších pohybů a křiku. Nenechá se z počátku pohladit a utíká se schovat. Když si zvykne je přátelský, hodný a klidný. Potřebuje lásku, trpělivost a čas.

Dnes již běhá vesele po celé zahradě i baráku, hraje si s ostatními pejsky, honí se s nimi a nechá se hladit i pomazlit i vzít do náruče. Jen pánů se bojí víc než žen.

cofcofdavdigdigdig

sdrcofdigdigdig

dig

dig

-fenka, věk cca 7-8 let, kříženec, velikost malá, váha 5kg, očkovaná, čipovaná, kastrovaná ….

Demi Moore a další pejsky jsme přijali od paní, která se již o ně nemohla dál starat. Všichni se z počátku všeho báli.

Dnes již chodí v klidu po celé zahradě, nechá se pohladit, pomazlit i vzít do náruče. Je moc hodná, klidná a pohodová. Má ráda svůj klid a ráda se vyvaluje na sluníčku :-)

 

digcofdigcof

digdigdig

– pes, věk cca 3 – 4 roky, kříženec, velikost malá, váha 3kg, kastrovaný, čipovaný, očkovaný …

Zatím není k adopci!

Walda je první pejsek z velké kauzy množírny v Kamenici nad Lipou ( více v rubrice „kauzy“). Živořil zavřený v malé kleci, kde si pod sebe kálel. Nikdy nepoznal nic pěkného. Byl hubený, zablešený, měl hrozně přerostlé drápy a velký zánět v očích.

Z počátku je velmi nedůvěřivý až bázlivý. Vše je pro něj úplně nové a nic nezná. Venku se chová vyděšeně.

Když si zvykne je velmi mazlivý, moc rád se chová a všude chodí za páničkou. Chlapů se bojí. Je hodný a moc roztomilý. Je malinký. Je vhodný jako jedináček nebo k jedné fenečce. Walíček je naprosto úžasný a moc hodný pejsek. Je to ohromný mazlíček. Ale musí si zvyknout.

Walíček je opravdu úžasný pejsek a miláček. Rád leží na klíně a moc rád se tulí a mazlinkuje. Stále se hodně leká, ale časem i toto určitě vymizí. Je velký slaďoušek. Zatím se stále všeho moc leká.

mdedigdig

cofdigdig

digdig

dig

dig

mde

mde

mde

mde

dav

dav

mde

mde

12