Záchranné depozitum pro psy Beruška z.s.
tel: +420 608 480 646

Domov hledají

-fenka, věk 3roky, kříženec, velikost malá, váha 8kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná ….

Peggy k nám přijela i se svým synem z prvního vrhu a dalšími štěňátky, kteří již domov našli. Je moc hodná, klidná a milá. Je velmi přátelská, mazlivá a kontaktní.

Rádi bychom našli společný domov pro Peggy a jejího syna Matese.

cof

mde

oznor

oznor

cof

mde

-pes, věk 1rok, kříženec, velikost malá, váha 10kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný ….

Mates k nám přijel i s maminkou. Je velmi aktivní, velmi rád si hraje, honí se s ostatními pejsky a vyzývá ke hře. Je přátelský, kontaktní a mazlivý.

Radi bychom našli společný domov pro Matese a jeho maminku Peggy.

mde

mde

cof

oznor

oznor

cof

-pes, věk cca 2roky, kříženec čivavy, velikost malá, váha 3kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný …

Chipsy je z počátku velmi nedůvěřivý a plachý. Před pohlazením uhýbá, ale je zvědavý. Když si zvykne, je velmi přátelský a mazlivý. Je hravý a aktivní. Chipsyk nám přišel s roštěpem nožky a to byl důvod proč má nyní jen tři nožky. V běhání nebo jiném pohybu mu to vůbec nebrání.

oznor

oznor

oznor

oznor

oznor

-pes, věk cca 12let, Čivava, velikost malá, váha 3kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný ….

Chip je z počátku velmi nedůvěřivý, bázlivý a plachý. Nenechá se pohladit, uhýbá a ze strachu může kousnout. Nyní se již nechá mazlit a sám si o pohlazení říká. Již je veselý. Bude rád jako jedináček. Ostatní pejsky moc nemusí. Chip má slabý šelest na srdíčku, zatím je bez medikace.

mde

cof

 

-fenka, věk cca 12let, Čivava, velikost malá, váha 3kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná ….

Violka je z počátku velmi nedůvěřivá, bázlivá a plachá. Nenechá se pohladit, uhýbá a ze strachu může kousnout. Nyní se již nechá mazlit a sama si o pohlazení říká. Již je veselá. Bude ráda jako jedináček.

oznor

oznor

-pes, věk cca 11let, kříženec, velikost malá, váha 6,5kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný ….

Čertík přijel ještě s dalšími pejsky z otřesných podmínek, kde byl zavřený v kurníku, protože je slepý. Byl zablešený, měl přerostlé drápy …… Z počátku byl dezorientovanýse všeho velmi bál, ale později poznal, že se již bát nemusí. Je velmi zvědavý, ale občas jeho strach ještě zvítězí.

Dnes už je veselý a občas si hraje s Albim.

Čertíka jsme zařadili i do virtuální adopce, vzhledem k jeho věku, povaze i hendikepu. Bude velmi rádi, když Čertíka podpoříte.

cof

oznor

cof

oznor

oznor

 

12