Záchranné depozitum pro psy Beruška z.s.
tel: +420 608 480 646

Domov hledají

-pes, věk cca 3měsíce, kříženec, velikost malá, váha 2kg.

Jonáš byl odebraný z velké množírny psů. Je velmi přátelský, mazlivý, hravý a hodný. Z počátku je k lidem trochu nedůvěřivý.

jonášP1170518 P1170519 P1170517

-pes, věk cca 3měsíce, kříženec, velikost malá, váha 1,80kg.

Janek byl odebraný z velké množírny psů. Je velmi přátelský, mazlivý, hravý a hodný. Je to malý šáša. Z počátku je k lidem trochu nedůvěřivý.

janek5 janek4 janek

-pes, věk cca 3měsíce, kříženec, velikost malá, váha 1,60kg.

Jumper byl odebraný z velké množírny psů. Je velmi přátelský, mazlivý, hravý a hodný. Z počátku je k lidem trochu nedůvěřivý.

jumper1 jumper2 jumper

-pes, věk cca 3měsíce, kříženec, velikost malá, váha 1,80kg.

Oskar byl odebrán z množírny psů i s maminkou a bráškou. Je hravý, veselý, mazlivý a hodný. Vychovat si jej můžete dle svých představ.

oskarIIP1170174 oskar II

 

-fenka, věk cca 2roky, kříženka maltézáčka, velikost malá, váha 5kg, kastrovaná, čipovaná, očkovaná.

Lola byla odebrána z množírny psů a z počátku se všeho moc bála. Nikdy nepoznala pohlazení, pomazlení ani přátelské chování. Znala jen bití, křik, a kopání.

U nás po velmi krátké době poznala, že pohlazení a pomazlení je moc příjemné. Začala se stále mazlit, také zjistila, že si může hrát s hračkami a může se honit s ostatními. Je aktivní, přátelská, hodná a moc mazlivá.

lola lola2 lola6 lola4 lola1 lola3

-pes, věk cca 4roky, kříženec, velikost malá až střední, váha 9kg, kastrovaný, čipovaný, očkovaný.

Velmi akutně hledáme pro Dextera nový domov. Dexter je velmi mazlivý, hodný, přátelský a kontaktní pejsek, který je slepý. Bohužel, u nás máme pejsky v jedné velké smečce a Dexter se jim nedokáže vyhýbat a naráží do nich. To se některým nelíbí a vznikají potíže. Jinak je Dexter opravdový mazlíček a jako jedináček nebo s jedním pejskem bude časem super kámoš.

Moc a opravdu moc se za něj přimlouvám.

dex dex2 dex1 dex3 dex4 dex5 dex6 Dexter dex9

123