Záchranné depozitum pro psy Beruška z.s.
tel: +420 608 480 646

Domov hledají

pes, věk cca 3 – 4 roky, kříženec, velikost malá, váha 3kg, kastrovaný, čipovaný, očkovaný …

Sonny je další pejsek z velké kauzy množírny v Kamenici nad Lipou ( více v rubrice „kauzy“). Živořil zavřený v malé kleci, kde si pod sebe kálel. Nikdy nepoznal nic pěkného. Byl hubený, zablešený, měl hrozně přerostlé drápy a velký zánět v očích.

Zatím je velmi nedůvěřivý a bázlivý. Vše je pro něj úplně nové a nic nezná. Nenechá se pohladit.

Pomalu si zvyká na naši přítomnost a už se nesnaží panicky schovávat. Potřebuje spoustu času a trpělivosti.

IMG_20180320_160020

dig

dig

-fenka, věk cca 4roky, kříženec, velikost malá, váha 4kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná ….

 

Pepinka je další fenka z otřesné kauzy Kamenice nad Lipou, kde pejsci živořili v opravdu otřesných podmínkách. Více o této kauze najdete v rubrice „Kauzy“

Pepinka je velmi nedůvěřivá a bázlivá. Zatím se všeho moc bojí, vše je pro ní nové. Před člověkem utíká a snaží se schovávat. Ale pomalu dělá pokroky. Už jí nevadí, že jsme ve stejné místnosti a v klidu spinká. Potřebuje spoustu času a trpělivosti.

Pepinka má šelest na srdíčku. Čeká jí vyšetření u kardiologa. Pak bude k odběru.

IMG_20180320_155452

dig

dig

-fenka, věk cca 2 roky, kříženec, velikost malá, váha 4,5kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná ….

.2018 odjela do svého nového domova Nina. Měj se tam moc krásně :-)

-fenka, věk cca 3roky, kříženec, velikost malá, váha 3kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná …

Gaya je další fenečka z otřesné kauzy Kamenice nad Lipou, kde pejsci živořili v opravdu otřesných podmínkách. Více o této kauze najdete v rubrice „Kauzy“

Z počátku je velmi nedůvěřivá a bázlivá. Nenechá se pohladit ani vzít do náruče, před člověkem utíká a snaží se schovávat.

U nás si hraje a honí se s pejsky, ráda si hraje i s hračkami. Je veselá. Jen toho člověka u sebe nechce mít moc blízko.

dig

dig

dig

dig

dig

dig

dig

dig

sdr

sdr

-fenka, věk cca 2 roky, kříženec, velikost malá, váha 3,5 kg, očkovaná, čipovaná, čeká na kastraci ….

Olinka je další fenečka z otřesné kauzy Kamenice nad Lipou, kde pejsci živořili v opravdu otřesných podmínkách. Více o této kauze najdete v rubrice „Kauzy“

Z počátku je velmi nedůvěřivá a bázlivá. Nenechá se pohladit ani vzít do náruče, před rukou utíká a snaží se schovávat. Olinka má na hlavičce jizvu od rány. Vypadá to, jako když jí někdo něčím praštil do hlavy.

U nás si již hraje a běhá s ostatními pejsky. Je veselá a zvědavá. Přijde si sama pro pohlazení a i do náruče se nechá vzít. Je moc hodná a přátelská.

dig

dig

dig

dig

cof

dig

– pes, věk cca 3 – 4 roky, kříženec, velikost malá, váha 3kg, kastrovaný, čipovaný, očkovaný …

Walda je první pejsek z velké kauzy množírny v Kamenici nad Lipou ( více v rubrice „kauzy“). Živořil zavřený v malé kleci, kde si pod sebe kálel. Nikdy nepoznal nic pěkného. Byl hubený, zablešený, měl hrozně přerostlé drápy a velký zánět v očích.

Z počátku je nedůvěřivý až bázlivý. Vše je pro něj úplně nové a nic nezná. Venku se chová vyděšeně.

Když si zvykne je velmi mazlivý, moc rád se chová a všude chodí za páníčkem. Je hodný a moc roztomilý. Je malinký. Je vhodný jako jedináček nebo k jedné fenečce.

dig

dig

mde

mde

mde

mde

dav

dav

mde

mde

Tato štěňátka nejsou u nás v depozitu. Pište nebo volejte na uvedený kontakt – FB – Michaela Pourová, nebo na telefonu 602933785.
Dva kluci narozeni 21.12.2017. Maminka je kříženka jezevčíka, ani její štěňítka nebou v dospělosti velká, domníváme se, že max. do 10kg.Momentální váha do 3kg.Do nového domova půjdou pravidelně odčerveni, očkováni, čipováni a ošetřeni pipetkou proti parazitům.

Podmínka je podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Adopční poplatek alespoň částečně hradí veterinární výlohy na pejska, bez čehož bychom nemohli dále pomáhat.

Naši svěřenci nejsou určeni k reprodukci či úvazu u boudy.
received_10209042897070130 received_10209042896710121

 

123