Záchranné depozitum pro psy Beruška z.s.
tel: +420 608 480 646

Domov hledají

-pes, věk cca 5 – 6 let, kříženec jorkšírka, velikost malá, váha 2,5kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný …..

Robinek je ze zrušené množírny, kde nepoznal nic pěkného. Nepoznal vlídné zacházení, lásku ani pomazlení.

Z počátku byl velmi nedůvěřivý, plachý a bázlivý. Před rukou utíkal, ale již poznal, že pohlazení je moc příjemné a hlavně si to již užívá. Sám si pro pomazlení chodí a říká si o něj.

dav

oznor

oznor

oznor

-fenka, věk cca 2roky, kříženec, velikost malá, váha 4kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná ….

Mia je z velké a hrozné kauzy množírny psů Kamenice nad Lipou. Bohužel v novém domově byla pouze rok a půl a přišla o paničku.

Z počátku je velmi nedůvěřivá a plachá. Nenechá se pohladit a uhýbá před dotekem. Časem z ní bude veselá, hravá a přátelská fenečka.

cof

oznor

oznor

oznor

-fenka, věk cca 4 – 5let, kříženec čivavy, velikost malá, váha 3kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná ….

Moira je další z množírny z Moravy, kde nikdy nepoznala pohlazení, vlídné zacházení, lásku ani pomazlení. Pouze rodila neustále štěňátka.

Zatím se všeho velmi bojí, panicky před námi utíká a schovává se. Bojí se jakéhokoliv kontaktu. Již běhá v klidu po zahradě a začíná si hrát s pejsky. Již jí začíná zajímat i něco jiného než jen to, kde jsme my. Bude potřebovat hodně času a trpělivosti. V novém domově uvítá psí kámoše.

oznor

sdr

sdr

oznor

oznor

cof

-pes, věk 1rok, kříženec čivavy, velikost malá, váha 3kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný ….

Jonatan je další pejsek z množírny na Moravě, kde nikdy nepoznal pohlazení, vlídné zacházení, lásku ani pomazlení. Nejspíš se tam narodil a teprve teď poznává dobré stránky lidské povahy…

Z počátku je velmi nedůvěřivý, velmi plachý a bázlivý. Před člověkem panicky utíká a schovává se. Ale u nás si již přivykl a už i přijde a vezme si se smečkou pamlsek a nechá se pochovat. Dělá pokroky, ale bude potřebovat čas a trpělivost. Je vhodný k dalšímu pejskovi.

U nás se již nechá pohladit i vzít do náruče.

oznor

cof

cof

cof

-pes, věk cca 9let, Čivava, velikost malá, váha 3kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný ….

Démon je další z množírny z Moravy, kde nikdy nepoznal pohlazení, vlídné zacházení, lásku ani pomazlení. Bylo zjištěno, že mu chybí úplně všechny zuby, proto má jazyk stále venku.

Z počátku je velmi nedůvěřivý až bázlivý. Před rukou uhýbá a krčí se. Časem poznal, že mu neublížíme a začal být velmi přátelský, hodný a sám si pro pohlazení přijde. Potřebuje čas a trpělivost.

Demonek je již velmi přátelský a sám si pro pomazlení chodí. Moc by si přál mít svůj vlastní pelíšek.

Demonek je velký mazel.

oznor

oznor

oznor

oznor

cof

cof

cof

cof

cof

cof

cof

cof

Aik

-pes, věk cca 5let, kříženec jorkšírka, velikost malá, váha 4,5kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný …

Aik k nám přijel s dalšími pejsky ze zrušené množírny. Nikdy nepoznal nic pěkného. Nepoznal lásku, pohlazení, pomazlení ani vlídné zacházení. Nikdy nebyl venku.

Dnes již běhá po celé zahradě, nechá se hladit a občas si sám i pro pohlazení přijde. Z počátku je velmi nedůvěřivý až bázlivý. Ale časem z něj bude mazlík. Bude raději jako jedináček nebo s fenečkou.

Odběr od 18.9.

sdr

cof

cof

cof

1234