Záchranné depozitum pro psy Beruška z.s.
tel: +420 608 480 646

Domov hledají

-pes, věk 1rok, kříženec čivavy, velikost malá, váha 3kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný ….

Jonatan je další pejsek z množírny na Moravě, kde nikdy nepoznal pohlazení, vlídné zacházení, lásku ani pomazlení. Nejspíš se tam narodil a teprve teď poznává dobré stránky lidské povahy…

Z počátku je velmi nedůvěřivý, velmi plachý a bázlivý. Před člověkem panicky utíká a schovává se. Ale u nás si již přivykl a už i přijde a vezme si se smečkou pamlsek a nechá se pochovat. Dělá pokroky, ale bude potřebovat čas a trpělivost. Je vhodný k dalšímu pejskovi.

oznor

cof

cof

cof

-fenka, věk cca 9 – 10let, kříženec čivavy, velikost malá, váha 3kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná ….

Trixie je další z množírny z Moravy, kde nikdy nepoznala pohlazení, vlídné zacházení, lásku ani pomazlení. Pouze rodila neustále štěňátka. Měla nádory na mléčné liště a velmi špatné zuby.

Z počátku se všeho velmi bála, panicky před námi utíkala a schovávala se. Odmítala jakoukoliv komunikaci. Dnes se již nechá pomazlit, hladit a brát do náruče. Je znát, že si hlazení užívá. Na oslovení již začala vrtět ocáskem. Je veselá, užívá si volný pohyb venku po zahradě a všude chodí za mnou. Ale z počátku potřebuje hodně času, aby se ujistila, že jí nikdo neublíží.

dav

 

-pes, věk cca 10 – 11let, kříženec čivavy, velikost malá, váha 3kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný ….

Toníček je další z množírny z Moravy, kde nikdy nepoznal pohlazení, vlídné zacházení, lásku ani pomazlení. Má na obou stranách zlomenou čelist, proto má stále tlamičku otevřenou a jazyk vyplazený. Bohužel zlomenina je již stará a její oprava není možná. Chybí úplně všechny zuby. Sám se dokáže najíst.

Toníček je z počátku velmi nedůvěřivá, plachý a bázlivý. Nenechá se pohladit a utíká před člověkem. U nás se již nechá pohladit i vzít do náruče, ale pouze v baráku. Na zahradě si drží odstup.

Najde i on přes svůj velký hendikep nový domov?

btf

oznor

oznor

oznor

-fenka, věk cca 7let, kříženec čivavy, velikost malá, váha 3kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná …..

Mína je další z množírny z Moravy, kde nikdy nepoznala pohlazení, vlídné zacházení, lásku ani pomazlení. Jediné co znala, bylo každé hárání krytí a pak porod a odchov štěňat.

Z počátku je velmi nedůvěřivá, plachá a bázlivá. Před rukou uhýbá utíká a krčí se. Časem poznala, že jí neublížíme a začala být přátelská a hodná. Nechá se vzít do náruče i hladit. Potřebuje čas a trpělivost.

oznor

oznor

oznor

oznor

oznor

-pes, věk cca 3roky, kříženec čivavy, velikost malá, váha 3kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný ….

Damian je další z množírny z Moravy, kde nikdy nepoznal pohlazení, vlídné zacházení, lásku ani pomazlení.

Z počátku je velmi nedůvěřivý až bázlivý. Před rukou uhýbá, utíká a krčí se. Časem poznal, že mu neublížíme a začal být velmi přátelský, hodný a sám si pro pohlazení přijde. Potřebuje čas a trpělivost.

oznor

cof

oznor

oznor

oznor

-fenka, věk cca 8let, kříženec čivavy, velikost malá, váha 4kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná ….

Missi je další z množírny z Moravy, kde nikdy nepoznala pohlazení, vlídné zacházení, lásku ani pomazlení. Pouze rodila neustále štěňátka. Má alopecii od velkého zablešení (vypadaná srst) na zadečku. A měla velmi špatné zuby.

Z počátku se všeho velmi bála, panicky před námi utíkala a schovávala se. Dnes se již nechá pomazlit, hladit a brát do náruče. Sama si o pohlazení říká a přijde si pro něj. Je veselá, užívá si volný pohyb venku po zahradě a všude chodí za mnou. Ale z počátku potřebuje čas, aby se ujistila, že jí nikdo neublíží.

Z Missinky je velký mazel. Je moc hodná, klidná a bezproblémová. Moc ráda by už měla svůj vlastní pelíšek.

oznor

oznor

oznor

oznor

oznor

oznor

oznor

oznor