Záchranné depozitum pro psy Beruška z.s.
tel: +420 608 480 646

Domov hledají

-fenka, věk cca 8let, kříženec čivavy, velikost malá, váha 3,5kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná ….

Penny jsme přijali z jiného spolku, ale než se dostala k nim prošla si peklem množírny. Nikdy nepoznala nic pěkného a tak se není čemu divit, že lidem nedůvěřuje a je velmi opatrná a plachá.

Z počátku se nenechá pohladit a vše sleduje z bezpečné vzdálenosti. Před dotykem uhýbá, ale je zvědavá. U nás se již nechá hladit a sama si pro pohlazení chodí a řekne si o něj. Potřebuje lásku, trpělivost a čas.

oznor

oznor

cof

cof

oznor

– pes, věk 11let, kříženec krysaříka, velikost malá, váha 3kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný …..

Jeho panička se již o něj nemohla dál postarat a proto teď hledá nové páníčky. Nejlépe důchodce, kteří s ním budou doma. Hůře snáší samotu.

Je velmi přátelský, mazlivý a hodný. S pejsky vychází bezproblémově. Na svůj věk je stále dost vitální. Hraje si s míčky a nosí je. Také se rád o hračky přetahuje.

oznor

oznor

oznor

oznor

oznor

Pejsek není u nás, volejte 774 669 318!!! 

Endymu je  1,5 roku a je to kříženec amerického staforda a border kolie, váží 20 kg zatím není kastrovaný, je čipovaný, má pravidelné prohlídky u veterináře. Bohužel jsme nuceni mu najít nový krásný domov kde bude šťastný. Máme ho všichni moc rádi, ale bohužel na něj nestačíme😞 není to pejsek pro nezkušené páničky, neposlouchá nás, nejsme na něj  tak důslední jak by potřeboval, tak nám přerostl přes hlavu. Chodili jsme sním na cvičák, je hodně učenlivý. Není vhodný k dalšímu pejskovi, pouze jako jedináček. Snažili jsme se opravdu jak jsme mohli a nejde to, vím že pejsek není žádná věc a celé rodině nám to láme srdce, ale bohužel jiné východisko není. Má rád lidi i děti, ale potřebuje někoho, kdo na něj bude mít čas a bude s ním pracovat. Doma má kočku a s ní je v pohodě. Moc by jsme si přáli pro nej najít skvělé páníčky kteří ho budou mít moc rádi . Veškeré informace které by vás zajímali určitě zodpovim .

received_654347281828577 received_611863876388259 received_3290846687639190 received_1546219948913816

-fenka, věk cca 8 – 9 let, kříženec čivavy, velikost malá, váha 2,5kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná ….

Aranka se k nám dostala ještě s dalšími pejsky z množírny psů. Aranku čeká vyšetření srdíčka u kardiologa. Zatím není k adopci.

Z počátku se všeho hodně bála a utíkala před člověkem. Dnes je z ní velký mazel, sama si přijde říci o pohlazení i pomazlení. Ráda se chová a v náručí se jí velmi líbí.

fbt

btf

oznor

oznor

oznor

oznor

-fenka, věk cca 9let, kříženec čivavy, velikost malá, váha 3kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná ….

Sindi se k nám dostala z množírny s dalšími pejsky. Že zdravotních důvodů zatím není k adopci.

Z počátku je nedůvěřivá až bázlivá, ale po rozkoukání je veselá a přátelská. Nechá se hladit a sama si pro pohlazení chodí a řekne si o něj. Mazlení si užívá.

oznor

oznor

oznor

oznor

-fenka, věk cca 12let, kříženec, velikost malá, váha 4kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná ….

Barbie přijela ještě s dalšími pejsky z otřesných podmínek, byla zablešená, vyhublá, přerostlé drápy, srst byla pokryta bahnem a výkaly, měla nádor na mléčné liště …… Z počátku se všeho velmi bála, ale později poznala, že se již bát nemusí. Je velmi zvědavá a na svůj věk docela akční.

Je velmi přátelská, mazlivá a hodná.

Vzhledem k jejímu věku jsme se rozhodli jí zařadit i do virtuální adopce. Budeme velmi rádi, když jí podpoříte. Děkujeme

oznor

sdr

oznor

oznor

oznor

12