Záchranné depozitum pro psy Beruška z.s.
tel: +420 608 480 646

Domov hledají

-pes, věk cca 2roky, Krysařík, velikost malá, váha 3kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný …

Když jsme Chipse přijali, byl hubený, velmi ustrašený,  úplně bez srsti a v přítomnosti člověka se choval velmi vyděšeně. Schovával se a panicky utíkal.

Dnes je z něj velmi přátelský a mazlivý pejsek. Miluje pamlsky a chování v náručí. Začíná poznávat hračky a hru s pejsky. Již přibral, ale zatím je pořád bez srsti. Proto je oblečený.

dig

dig

dig

dig

mde

mde

dav

dav

dav

dav

 

 

-fenka, věk cca 11let, kříženka, velikost malá, váha 2,5kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná …

Růženka živořila v množírně psů, kde pouze rodila štěňátka. Když přijela všeho se moc bála, byla zablešená a měla svrab. Růženka hůře chodí, jelikož má vysoký stupeň luxace pately. Při kastraci bylo zjištěno, že v tlamičce má pouze dva zuby – špičáky v horní čelisti. Jeden má zlomený a druhý se musel vytrhnout. Nyní je velmi mazlivá, hodná a přátelská. Již dokáže být veselá a běhat po celé zahradě. Má moc ráda sluníčko.

P1190262 P1190261 P1190249

-pes, věk cca 8let, kříženec Čivavy, velikost malá, váha 2,30kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný ….

Nikolas živořil v množírně psů, kde nepoznal nic pěkného. Přesto na lidi nezanevřel, ale z počátku je trochu nedůvěřivý. U nás je mazlivý, přátelský, moc hodný a bezproblémový.

nik P1190255 P1190256

-pes, věk 1 až 2 roky, kříženec, velikost malá, váha 6kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný …

Coddy je veselý, hravý, hodný a přátelský pejsek. Z počátku je nedůvěřivý, ale zvědavý. S pejsky vychází bezproblémově. Z Coddyho se postupem času stal úžasný pes. Je velmi přátelský, mazlivý a hodný. Velmi rád si hraje s míčky a plyšáky.  Coddy se bohužel vrátil :-( z nového domova.

c codddy j+c5 j+c2 c+j1 c+j3 c+j4 j+c j+c1 j+c3 j+c4

Coddy

-fenka, věk cca 4roky, kříženec, velikost malá, váha 5kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná ….

Aira živořila v množírně psů, kde byla používána jako prostředek na vydělávání peněz. Když k nám přijela, byla ze všeho hrozně vyděšená, neznala volný pohyb, pohlazení …. prostě nic. Dnes se již nechá hladit, brát do náruče, je veselá a běhá po celé zahradě. Začíná poznávat hračky. Je to velmi miloučká feňulka.

air1 aira air ai ai2

 

– fenka, věk 7let, kříženec čivavy, velikost malá, váha 5kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná …

Tannya je velmi nedůvěřivá a bázlivá fenečka, která zatím nepoznala nic pěkného. Z počátku na pohlazení reagovala velmi vyděšeně. Dnes se nechá hladit, vklidu vzít do náruče a když se rozdávají pamlsky je mezi prvníma, kteří si jdou několikrát přidat :-).

Tan  Tania ta tanni1 tannia

123