Záchranné depozitum pro psy Beruška z.s.
tel: +420 608 480 646

RIP

27.2.2023  R.I.P Ketty

Kettynka se nám vrátila 15.2.2023 v žalostném stavu. A to i přes ujištění dcery majitelů, že dohlídne na péči o Ketty a kdyby se cokoliv stalo o Kettynku se ona sama postará. Měla velkou nadváhu (vážila skoro 9kg), smrděla močí (čůrala si pod sebe), měla těžký zánět močových cest (viditelně čůrala krev), ledvinové hodnoty byly hrozné, přerostlé drápy a na pátých prstech se jí točily dokolečka. Chodit skoro nemohla, díky své nadváze. Bylo mi jí opravdu líto. Bohužel, ale i přes veškerou naší snahu i snahu paní doktorky, kdy Ketty byla víc jak týden na infuzích a odmítala jídlo, se její ledviny stále horšily. A včera večer 27.2.2023 její srdíčko dotlouklo a odešla za duhový most. Byla jsem až do konce s ní. Kettynko, je mi to opravdu moc líto 😭😭😭

 

20230215_181433

20230221_100453

 

 

 

 

 

 

Dne 2.6.2018 odjela do svého nového domova Kettynka. Měj se tam moc krásně :-)

-fenka, věk 10let, kříženec Jorkšírského teriéra, velikost malá, váha 4kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná …

Po zrušené rezervaci Kettynka hledá stále milující domov.

Kettynka je vitální, mazlivá, velmi přátelská a hodná. Ráda si hraje s míčky. Je vhodná jako jedináček. Pozornost si vynucuje. Na svůj věk, vůbec nevypadá.

dig

dig

dig

R.I.P Maxíček

Maxíčkův zdravotní stav se hodně zhoršil a včera 16.1.2023 zůstal na veterině na hospitalizaci. Bohužel se jeho stav stále zhoršoval a v noci odešel za duhový most. Maxíčku, budeš nám tu velmi chybět 😭😭😭😭

Sponzor: Irena a náš bývalý svěřenec Karlík

Maxíčka jsme zařadili do Virtuální adopce hned, již je to starší pejsek cca 16let a byl velmi zanedbaný. Má těžký zánět kůže, nádor na varleti a zuby v příšerném stavu. Již je po vyčištění zubů a kastraci, zánět kůže se bude léčit delší dobu. Jinak je Maxík úžasný dědeček, mazlivý a pohodový.

Budeme velmi rádi, když jej podpoříte a přispějete na jeho krmení a veterinární péči.

sdr

cof

ptfbty

R.I.P. Libi

Libi odešla 26.11.2022 za duhový most. Její zdravotní stav se rychle zhoršoval a bohužel nebyla šance na zlepšení. Libinko, byla jsem s tebou velmi krátce, ale byla jsi jedinečná a úžasná holčička. Budeš mi tady moc a moc chybět  😭😭😭

Libinku jsme přijali 4.11.2022 ve velmi špatném zdravotním stavu. Měla hypoglykemii, byla vyhublá a hrozně slabá. Ihned musela na infuze a po nich se zlepšila. Jenže i přesto, že jedla skončila na infuzích několikrát. Byl zjištěn jaterní shunt, hrozně vysoké leukocity, které i přes atb neklesaly, později se zvětšilo srdíčko ….. Bylo toho asi už hodně na tak malé tělíčko. Byla u nás velmi krátce ( 3 týdny), ale do poslední chvíle jsem věřila, že to zvládne. V pátek 25.11. již po několikáté skončila na infuzích, ale bohužel teď nepomohli. V sobotu se přidaly velké neurologické potíže a paní doktorka řekla, že tohle je opravdu velmi zlé …..

Libinko, byla jsem s tebou velmi krátce, ale byla jsi jedinečná a úžasná holčička. Budeš mi tady moc a moc chybět  😭😭😭

R.I.P. Betynko

V sobotu 26.11.2022 odešla za duhový most v nedožitých 15 letech Betynka. Moc mi tu budeš chybět, holčičko malá 😭😭😭

Sponzor: Pema

Betynku jsme zařadili do Virtuální adopce hned. Vzhledem k jejímu věku 14ti let a zdravotnímu stavu má minimální šanci najít nový domov.

Betynka k nám přišla s děsně přerostlými drápky, které už zarůstaly do tlapek, má těžký zánět uší, na mléčných lištách nádory, velmi špatné zuby, které nutně potřebují vyčistit a špatná játra. Nyní je na přísné dietě a uvidíme.

Je velmi přátelská, hodná a moc milá. Velmi ráda na sebe upozorňuje kňouráním a poštěkáváním.

Budeme velmi rádi, když jí podpoříte, částku necháme plně na Vás. Předem moc děkujeme.

oznor

oznor

cof

cof

R.I.P. Šellynko

Včera 13.10.2022 v 17 hodin odešla za duhový most Šellynka 😭😭😭😭. Budeš mi tu moc chybět, holčičko😭😭😭

Sponzor: Dagmar Tabery 🙂

-fenka, věk cca 15 let, Čivava, velikost malá, váha 2,5kg, očkovaná, čipovaná ….

Šelly jsme zařadili do virtuální adopce z důvodu jejího zdravotního stavu. Budeme velmi rádi za jakýkoliv příspěvek na její léky, dobré papání nebo pamlsky.

Šelly je další z množírny z Moravy, kde nikdy nepoznala pohlazení, vlídné zacházení, lásku ani pomazlení. Pouze rodila neustále štěňátka. Byl zjištěn šelest na srdíčku a velmi špatné zuby.

Z počátku se všeho velmi bála, panicky před námi utíkala a schovávala se. Odmítala jakoukoliv komunikaci. Ze strachu se nás snažila i kousnout. Dnes se již nechá pomazlit, hladit a brát do náruče. Je znát, že si hlazení užívá. Sama si již chodí pro pohlazení a je to malá vtěrka😀. Je veselá, užívá si volný pohyb venku po zahradě a všude chodí za mnou.

Šelly musela hned ze začátku podstoupit operaci koleních vazů a to zvládla velmi dobře a dobře i rychle se zahojila a nožku začala velmi brzy používat.

Ve čtvrtek 22.8. byla Šelly na sonu srdíčka a bohužel se zjistilo jeho selhávání. Dle dokrora je prognóza špatná 😒. Nyní bere Furon a Vetmedin.

oznor

oznor

oznor

oznor

oznor

 R.I.P. Bony

Včera 20.6.2022 ráno dotlouklo srdíčko Bonynky a odešla za Barbinkou po které velmi tesknila. Moc mi tu chybíš 😭😭😭. Teď už jsou holčičky spolu 😭😭😭 a obě tu moc chybí.

Sponzor: Alíček a Kačenka, Martina V. a Amy a Lily

Bony je asi 16 let a přijela z otřesných podmínek. Byla vyhublá na kost, měla otevřený nádor na mléčné liště, zablešená, přerostlé drápky, zadredovaná a dredy byly obalené bahnem a výkaly, zuby v děsném stavu …. V co nejkratší době podstoupila kastraci a mamektomii. Toto vše zvládla. Bohužel má metastáze na plicích. Víme, že prognóza je velmi špatná, ale aspoň pár měsíců si užije život jako mazlíček, který má všeho dostatek, měkký pelíšek a je v teploučko. Nyní dostává léky napotlačení rakovinovýho bujení (Alavis Sanicell). Ona si opravdu vše velmi užívá, jak mazlení i chování v náručí, tak spousty jídla a dobrůtek. Je to malé sluníčko 🌞🤗😀💖

IMG-20210625-WA0003IMG-20210624-WA0005

oznor

dav

oznor

received_192311175342455received_649240275844267

cof

oznor

oznor

oznor

12345...