Záchranné depozitum pro psy Beruška z.s.
tel: +420 608 480 646

Domov našli

Dne 19.1.2020 odjela do svého nového domova Sendy. Měj se tam moc krásně 🙂

-fenka, věk cca 9 týdnů, kříženec, v dospělosti středního vzrůstu, váha 3,5kg, očkovaná, čipovaná ….

Sandra a Sendy  se narodily do mrazu u bezdomovců. Maminka se o ně dobře starala. Později již moc dobrou výživu neměly. Jsou začervené, ale jinak jsou v pořádku. Jsou aktivní, hravé, mazlivé a přátelské.

oznor

oznor

oznor

Dne 4.1.2020 odjel do svého nového domova Artur. Měj se tam moc krásně 😀

-pes, věk cca 2roky, kříženec jorkšírka, velikost malá, váha 4,5kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný ….

Artur je další pejsek z množírny, kde se nejspíše narodil. Nikdy nepoznal nic pěkného. Nevěděl co je volný pohyb, tráva, sluníčko a všeho se moc bál. Byl ale velmi zvědavý a tak už běhá po celém baráku i po zahradě.

Z počátku velmi nedůvěřivý až bázlivý a plachý. Nenechá se pohladit a uhýbá, ale zvědavost je hodně silná :-). Od nás se již nechá hladit i pomazlit, vzít do náruče a pochovat. Je přátelský a hodný. Vhodný k fence nebo jako jedináček.

mde

cof

cof

cof

cof

Dne 4.1.2020 odjela do svého nového domova Bublinka. Měj se tam moc krásně 😀

-fenka, věk cca 5let, kříženec čivavy, velikost malá, váha 3kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná ….

Bublinka je z velké množírny psů, kde nikdy nepoznala nic pěkného. Neznala pohlazení ani vlídné zacházení. Bála se úplně všeho a panicky utíkala před člověkem utíkala a schovávala se.

Dnes už je to lepší, usne v naší přítomnosti, přijde se pohladit, nechá se vzít do náruče a je klidná. Ale stejně je v pozoru a stačí malinko a utíká se schovat. Již si ale dokonce i začíná hrát s hračkami i pejsky.

oznor

oznor

oznor

oznor

oznor

Sid

Dne 4.1.2020 odjel do svého nového domova Sid. Měj se tam moc krásně 😀

-pes, věk cca 2roky, kříženec jorkšírka, velikost malá, váha 5,5kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný ….

Sid je další pejsek z množírny, kde se nejspíše narodil. Nikdy nepoznal nic pěkného. Nevěděl co je volný pohyb, tráva, sluníčko a všeho se moc bál. Před člověkem panicky utíkal.

Z počátku velmi nedůvěřivý až bázlivý a plachý. Nenechá se pohladit a uhýbá, ale zvědavost je hodně silná :-). Od nás se již nechá hladit i pomazlit, vzít do náruče a pochovat. Je přátelský a hodný. Vhodný k fence nebo jako jedináček.

oznor

oznor

cof

oznor

cof

Dne 17.12.2019 odjel do svého nového domova Žižla. Měj se tam moc krásně 😀

-pes, věk cca 2roky, kříženec jorkšírka, velikost malá, váha 3,5kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný ….

Žižla je další pejsek z množírny, kde se nejspíše narodil. Nikdy nepoznal nic pěkného. Když přijel byl vyzáblý na kost. Nevěděl co je volný pohyb, tráva, sluníčko a všeho se moc bál. Byl ale velmi zvědavý a tak už běhá po celém baráku i po zahradě.

Z počátku velmi nedůvěřivý až bázlivý a plachý. Nenechá se pohladit a uhýbá, ale zvědavost je hodně silná :-). Od nás se již nechá hladit i pomazlit, vzít do náruče a pochovat. Je přátelský a hodný.

mde

cof

oznor

cof

Dne 4.12.2019 odjel Karlík do svého nového domova. Měj se tam moc krásně 😀

-pes, věk cca 7 – 8let, kříženec jorkšírka, velikost malá, váha 3kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný ….

Karlík je další z pejsků z množírny, kde nepoznal nic pěkného. Neznal pohlazení, lásku ani vlídné zacházení. U nás si již sám chodí pro pohlazení a chce se mazlit. Je moc hodný a klidný. S pejsky vychází bezproblémově, jen občas se k některým pejskům chová dominantně.

oznor

cof

cof

oznor

cof

oznor

12345...