Záchranné depozitum pro psy Beruška z.s.
tel: +420 608 480 646

Domov našli

Dne 2.1.2022 odjela do svého nového domova Glorie. Měj se tam moc krásně 😀

– fenka, věk cca 3roky, kříženec, velikost malá, váha 3kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná  …..

Glorie se k nám dostala z nezvládnutého chovu, kde živořila s dalšími pejsky. Přijela děsně zablešená, vyhublá na kost, děsně přerostlé drápy, alopécii po těle …. Nikdy nepoznala lásku, pohlazení, bezpečnou náruč, ani čerstvý vzduch a běhání venku, nezná vodítko, prostě nezná nic.

Glorie je z počátku velmi nedůvěřivá až bázlivá, plachá a velmi opatrná. Nenechá se pohladit a před dotykem uhýbá. Je ale zvědavá. U nás je již veselá, hravá a o pohlazení si i sama říká. Zatím ještě není plně osrstěná, ale srst se pomalu obnovuje a roste. Glorie nemá ráda velké psy a není vhodná k malým dětem.

20211207_114655

oznor

oznor

oznor

oznor

Dne 2.1.2022 odjela do svého nového domova Píšťalka. Měj se tam moc krásně 😀

– fenka, věk cca 11 let, kříženec čivavy, velikost malá, váha 2kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná  ….

Píšťalka se k nám dostala z nezvládnutého chovu, kde živořila s dalšími pejsky. Přijela děsně zablešená, vyhublá na kost, děsně přerostlé drápy, alopécii po těle …. Nikdy nepoznala lásku, pohlazení, bezpečnou náruč, ani čerstvý vzduch a běhání venku, nezná vodítko, prostě nezná nic.

Píšťalka je z počátku velmi nedůvěřivá až bázlivá, plachá a velmi opatrná. Nenechá se pohladit a před dotykem uhýbá. Je ale zvědavá. U nás je již veselá, hravá a o pohlazení si i sama říká. Nejraději leží na měkkém, nejlépe na jiném pejskovi. Píšťalka je již úplně bez zoubků.

cof

cof

oznor

cof

dav

dav

cof

Dne 27.12.2021 odjel do svého nového domova Míšánek. Měj se tam moc krásně 😀

-pes, věk 1rok, kříženec, velikost malá, váha 3,5kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný …..

Odběr od 10.12.

Míšánek se k nám dostal z nezvládnutého chovu, kde živořil s dalšími pejsky. Přijel děsně zablešený, vyhublý na kost, děsně přerostlé drápy, alopecie …. Nikdy nepoznal lásku, pohlazení, bezpečnou náruč, ani čerstvý vzduch a běhání venku, nezná vodítko.

Z počátku je velmi nedůvěřivý až bázlivý, plachý a ostražitý. Po zjištění, že mu nikdo neublíží je přátelský, hravý a aktivní. Nechá se pohladit, i když to pro něj zatím není úplně příjemné. V novém domově určitě uvítá psího kámoše nebo kámošku. Nemá rád velké psy.

cof


oznor


oznor


oznor


oznor


oznor

Dne 27.12.2021 odjela do svého nového domova Bibbi. Měj se tam moc krásně 😀

– fenka, věk cca 8let, kříženec čivavy, velikost malá, váha 3kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná  ….

Bibbi se k nám dostala z nezvládnutého chovu, kde živořila s dalšími pejsky. Přijela děsně zablešená, vyhublá na kost, děsně přerostlé drápy, alopécii po těle …. Nikdy nepoznala lásku, pohlazení, bezpečnou náruč, ani čerstvý vzduch a běhání venku, nezná vodítko, prostě nezná nic.

Bibbi je z počátku velmi nedůvěřivá až bázlivá, plachá a velmi opatrná. Nenechá se pohladit a před dotykem uhýbá. Je ale zvědavá. U nás je již veselá, hravá a nechá se již pohladit. Potřebuje spoustu lásky a trpělivosti.

cof

oznor

oznor

Dne 21.12.2021 odjel do svého nového domova Sonny. Měj se tam moc krásně 😀

-pes, věk cca 2roky, kříženec jorkšírka, velikost malá, váha 4kg, kastrovaný, očkovaný, čipovaný ….

Sonny se k nám dostal z nezvládnutého chovu, kde živořil s dalšími pejsky. Přijel zablešený, vyhublý na kost, děsně přerostlé drápy …. Nikdy nepoznal lásku, pohlazení, bezpečnou náruč, ani čerstvý vzduch a běhání venku, nezná vodítko. Rychle zjistil, že pohlazení je moc příjemné a moc se mu líbí. Je hodně hravý, přátelský a veselý. V novém domově určitě uvítá stejně velkou kamarádku.


oznor


cof


oznor


oznor

Dne 12.12.2021 odjela do svého nového domova Lilinka. Měj se tam moc krásně 🙂.

– fenka, věk 5 – 6let, kříženec yorkšírka, velikost malá, váha 4kg, kastrovaná, očkovaná, čipovaná  …..

Lili je z počátku velmi nedůvěřivá, plachá až bázlivá. Nenechá se pohladit a před člověkem utíká. Musí poznat, že jí nikdo již neublíží. U nás je již velmi přátelská, mazlivá a hodná. Už si začala hrát s ostatními pejsky.

20211207_114417

oznor

cof

12345...