Záchranné depozitum pro psy Beruška z.s.
tel: +420 608 480 646

Naši dárci


Velmi děkujeme Simoně Dynkové a jejím přátelům za uspořádání sbírky pro naše pejsky. Vaší pomoci si moc vážíme :-)


Velmi děkujeme paní Havlíčkové a její kamarádce za dobrůtky pro pejsky. Moc si toho vážíme :-)


Velmi děkujeme všem hodným lidem z města Kouřim ve Středočeském kraji za dary pro pejsky v Berušce. Velmi si vaší pomoci vážíme :-)


Velmi děkujeme firmě Mary Kay a jejím zaměstnancům za dobrůtky pro pejsky. Poděkování také patří paní Lence, paničce od Fionky, která vše zařídila. Všem ještě jednou děkujeme, velmi si vaší pomoci vážíme :-)


Moc děkujeme společnosti Click and Feed http://www.clickandfeed.cz/ a také Britu, kteří nám dodali do Berušky 450 kg granulek pro naše svěřence! tohle je pro nás obrovská pomoc, obzvláště před zimou. Jsme opravdu velmi vděční a moc děkujeme, že jste a že nám pomáháte pomáhat! Bez vás by to totiž nešlo!


Velmi děkujeme Lence Červinkové za uspořádání sbírky pro naše pejsky. Také děkujeme všem hodným lidem, kteří do sbírky přispěli. Velmi si vaší pomoci vážíme. Děkujeme :-)


Velmi děkujeme Lence Černé za rýži, dobrůtky a oblečky pro pejsky. Také děkujeme všem hodným lidem, kteří do sbírky přispěli. Velmi si vaší pomoci vážíme. Děkujeme :-)


Velmi děkujeme Evě a Jitce Matouškovím za uspořádání sbírky pro naše pejsky. Také děkujeme všem hodným lidem, kteří do sbírky přispěli. Velmi si vaší pomoci vážíme. Moc děkujeme :-)


Velmi děkujeme paní Vlaďce Veihandové za staré povlečení. Toto je u nás stále potředa a stále je toho nedostatek. Moc děkujeme :-)

12345...