Záchranné depozitum pro psy Beruška z.s.
tel: +420 608 480 646

Naši partneři

Design69Grafika, loga, webdesign, tisk, branding, ideamakers

Grafické studio DESIGN69 nám pomohlo při tvorbě našeho kalendáře. Studio nabízí kompletní servis při tvorbě loga, grafiky, webdesignu, tisku i produkce. Spolupráce je rychlá, příjemná a efektivní a my je tudíž můžeme vřele doporučit!

Odkaz na našeho partnera: http://www.design69.cz/

Click and feedStačí jeden klik a zvířátkům je líp.

Projekt Click and Feed se založil proto, že už se nechtělo jen nečinně přivírat oči u smutných příběhů nechtěných zvířat, cítilo se, že se jim musí začít pomáhat aktivně. Problém plných útulků je potřeba řešit ideálně prevencí, tedy včasným informováním dětí i dospělých o tom, co obnáší pořízení zvířete. To pomůže do budoucna. Teď se ale musíme postarat i o ta zvířátka, která už v útulku jsou. Jeden ze způsobů jak to, udělat, je dodávat jim kvalitní krmení, díky kterému bude zvíře fit a získá tak větší šanci na adopci. Pomáhejte zachraňovat zvířata každý den! Jedním klikem naplníte misku pro nechtěné zvíře. A nic vás to nebude stát!
Odkaz na našeho partnera:
http://www.clickandfeed.cz/

 

logoWebové a grafické studio je připraveno přímo pro Vás.

Tato firma nám zajišťuje provoz našich stránek. Jedná se o kreativní firmu tvořenou mladými lidmi, kteří sbírali spoustu let zkušenosti. Proto se mohou pochlubit řadou vytvořených projektů jak pro české, tak pro zahraniční klienty. Mají nemalé zkušenosti z oborů IT, grafiky, marketingu, čímž nabízí komplexní služby přesně na míru svým klientům.

 

Odkaz na našeho partnera:
http://www.netheaven.cz/

Dobrá miskaVše pro Vašeho pejska

Obchod s krmivy a chovatelskými potřebami pro domácí zvířata. Nabízíme široký výběr zboží s doručením v následujícím pracovním dnu za nejlepší ceny.

Odkaz na našeho partnera:
www.dobra-miska.cz

Stop množitelům

Naším cílem je touto cestou každému zvířeti najít stálý a kvalitní domov. Abychom zabránili nekalým praktikám některých jedinců, kteří zvířata množí pouze za vidinou přísunu peněz, rozhodli jsme se dát možnost inzerovat pouze osvědčeným chovatelům a především útulkům. Nechceme ale opomíjet ani širokou veřejnost, a tak u nás naleznete i kategorii Daruji. Zde je možno najít svým zvířecím ratolestem nové majitele. Nezaměřujeme se nejen na typické domácí mazlíčky jako jsou kočky či psi, ale také například na terarijní a hospodářská zvířata.

Budeme rádi, když tento web pomůže nejen Vám, jako majitelům, ale věříme, že je to i způsob, jak zabránit smutným osudům zvířat, které by jinak skončili v útulku nebo ještě hůř.

Odkaz na našeho partnera:
www.zvirenaprodej.cz

Lékárna BENU

Věříme, že váš čtyřnohý přítel si zaslouží tu nejlepší péči, proto nabízíme veterinární přípravky od ověřených značek, které vy, chovatelé vyhledáváte. Ať už myslíte na prevenci, nebo řešíte zdravotní problémy, najdete u nás tablety, obojky proti parazitům, roztoky na čištění a kosmetické přípravky, které jsou účinné a zároveň šetrné ke zvířecí srsti.

Odkaz na našeho partnera:
www.benu.cz/veterinarni-potreby