Záchranné depozitum pro psy Beruška z.s.
tel: +420 608 480 646

Naši partneři

design69
Grafika, loga, webdesign, tisk, branding, ideamakers

Grafické studio DESIGN69 nám pomohlo při tvorbě našeho kalendáře. Studio nabízí kompletní servis při tvorbě loga, grafiky, webdesignu, tisku i produkce. Spolupráce je rychlá, příjemná a efektivní a my je tudíž můžeme vřele doporučit!

Odkaz na našeho partnera: http://www.design69.cz/

Click and feedStačí jeden klik a zvířátkům je líp.

Projekt Click and Feed se založil proto, že už se nechtělo jen nečinně přivírat oči u smutných příběhů nechtěných zvířat, cítilo se, že se jim musí začít pomáhat aktivně. Problém plných útulků je potřeba řešit ideálně prevencí, tedy včasným informováním dětí i dospělých o tom, co obnáší pořízení zvířete. To pomůže do budoucna. Teď se ale musíme postarat i o ta zvířátka, která už v útulku jsou. Jeden ze způsobů jak to, udělat, je dodávat jim kvalitní krmení, díky kterému bude zvíře fit a získá tak větší šanci na adopci. Pomáhejte zachraňovat zvířata každý den! Jedním klikem naplníte misku pro nechtěné zvíře. A nic vás to nebude stát!
Odkaz na našeho partnera:
http://www.clickandfeed.cz/

 

logoWebové a grafické studio je připraveno přímo pro Vás.

Tato firma nám zajišťuje provoz našich stránek. Jedná se o kreativní firmu tvořenou mladými lidmi, kteří sbírali spoustu let zkušenosti. Proto se mohou pochlubit řadou vytvořených projektů jak pro české, tak pro zahraniční klienty. Mají nemalé zkušenosti z oborů IT, grafiky, marketingu, čímž nabízí komplexní služby přesně na míru svým klientům.

 

Odkaz na našeho partnera:
http://www.netheaven.cz/

Světchovatelů

Světchovatelů je tím pravým místem pro všechny zapálené chovatele. Zakládáme si na osobitém přístupu a sdílíme s Vámi nadšení pro všechna zvířátka. Skvělé ceny, rychlé dodání a spousty spokojených zákazníků, tak přesně tím se můžeme pochlubit. 😉 Pro všechny chovatele navíc máme k dispozici 10% slevu, ve spolupráci s depozitem Beruška. V košíku stačí zadat kód BERUSKA10 (nevztahuje se na již zlevněné zboží).

Odkaz na našeho partnera:
www.svetchovatelu.cz

SuperzooSuperzoo

Super zoo je e-shop, který nabízí kvalitní produkty z širokého portfolia chovatelských potřeb. Navštívit můžete také více než 130 moderních prodejen Super zoo v celé ČR. Tak potěšte nějakou dobrotou i svého zvířecího mazlíčka.

Odkaz na našeho partnera:
superzoo.cz