Záchranné depozitum pro psy Beruška z.s.
tel: +420 608 480 646

11.5.2019 – Vyšehradský voříšek

 

11.5.2019 – Vyšehradský voříšek

Dne 11.5. jsme se již po několikáté zúčastnili úžasné akce Vyšehradský voříšek. Ráda bych tímto poděkovala Kristýně a Heleně za pozvání. Poděkování patří také všem kdo pomáhali s organizací, jako vždy vše bylo skvělé.

My jsme vyrazili brzy ráno směr Praha – Vyšehrad. Bylo velmi chladno a předpověď počasí nebyla moc pěkná. Na akci s námi jeli Bertík, Bart a Poppy.

Když jsme přijeli na místo, začali jsme vše připravovat. Gábina s rodinou dorazili chvilku po nás a moc nám pomohli při vybalování. Adélka s Lucinkou si vzali pejsky a šli se s nimi projít. Poppynku jsme oblékli, aby jí nebyla zima. Pak dorazila i Petra a šla přihlásit pejsky na voříškiádu.

cof

Bylo chladno a zataženo, ale i přesto lidi chodili a občas koupili nějakou tu maličkost. Také tam za námi přijeli naši bývalý svěřenci Růženka, Vendulka, Kyko, Semir a Koudy se Stelinkou.

rpt

rpt

dav

dav

cof

dav

oznor

oznor

 

Počasí nám opravdu nepřálo, občas trochu zapršelo a občas se ukázalo sluníčko. Bertík i Bart se chovali velmi slušně a oba si užívali pozornost a mazlení. Poppy se držela jen u mě a na vodítku chodila jen se mnou.

Odpoledne se ještě víc ochladilo a obloha se hrozivě zatáhla a to nevěstilo nic pěkného. Začali jsme rychle balit. Bohužel jsme stejně hrozně zmokli, jen pejsci zůstali suchý, ty jsme stihli dát do auta.

Ráda bych poděkovala všem hodným lidem, kteří nám přinesli potřeby pro pejsky. Všem moc děkujeme a zároveň se omlouváme, ale bohužel jsem nezvládla nic nafotit z vašich darů. Balení i doma vybalování bylo hodně hektické a nic se nezvládlo třídit. Hrozně jsme zmokli na Vyšehradě a bohužel doma to nebylo o moc lepší. Pršelo a pršelo a pršelo ……

Poděkování také patří Gábině a její rodině a Péťě za jejich pomoc na stánku i s pejskama.

Všem Vám velmi děkujeme.

Tým Berušky

Comments are closed.