Záchranné depozitum pro psy Beruška z.s.
tel: +420 608 480 646

13.4.2019 – Voříškiáda v Hradci Králové

 

Voříškiáda v Hradci Královém

Ráno jsme všechno zbalili a vyrazili směr Hradec Králové. Bylo pochmůrno, zima a foukalo. Dorazili jsme na místo a začali vybalovat. Sebou jsme vzali Bertíka, Bárta, Poppynku a Taffynku. Kluci vše zvládají, ale pro holky to bylo úplně něco nového.

V 10hod se začali scházet lidi a my měli vše připraveno. Počasí nám opravdu nepřálo, bylo chladno a foukal studený vítr. Na procházku šli Bertík a Bárt.

Holky zůstaly se mnou na stánku. Byly zabalené a dělaly, že tam vůbec nejsou.

Lidi se chodili ptát na pejsky, občas koupili drobnost pro sebe nebo svého miláčka.

Všem hodným lidem moc děkujeme za zakoupení drobnosti nebo za příspěvek do kasičky. Velmi si vaší pomoci vážíme.

Ráda bych také poděkovala za pozvání Majce Schillerové a za skvělou organizaci celé akce. Doprovodný program byl super. Také moc děkujeme všem, kdo přispěli do sbírky, která se konala přímo na místě. Všem moc děkujeme.

Poděkování také patří mé dceři Nikolce a jejímu příteli Tomášovi za pomoc na akci.

Všem moc děkujeme 😀

____________________________________________________

Srdečně zveme všechny hodné lidi a jejich mazlíčky na 12.ročník voříškiády v Hradci Královém, která se konná dne 13.4.2019. My tam opět budeme s naším charitativním stánkem, kde najdete spoustu drobností pro sebe i své mazlíčky. Pojedou s námi i pejsci od nás.

Všechny hodné lidi velmi rádi uvítáme u našeho stánku. Celý výtěžek bude plně využit pro potřeby pejsků.

Těšíme se na vás

Tým Berušky

Podrobnosti o akci:

Voříškiáda 13.4.2019
Pořádá Orlice park shopping
sobota v 10:00–16:00
Víta Nejedlého 1063, 50003 Hradec Králové

Toto zábavné dopoledne je určeno pro pejsky bez průkazu původu, tzv. voříšky a jejich páníčky. Soutěž je rozdělena do tří kategorií podle váhy pejska. Každý účastník se představí před porotou a moderátor s ním provede krátký rozhovor. Porota posuzuje dle svého uvážení, jak je pejsek zaujal. Některý dovedností, jiný svým osudem nebo náklonností k páníčkovi. Nejedná se o dovednostní soutěž!! Je to zábavné dopoledne a hodnocení je výsledkem dojmu, který soutěžní dvojice udělá na porotu. Není třeba se bát, ale přijít se dobře pobavit a třeba najít i nové psí přátele. Každý účastník dostane tzv. účastnickou tašku, která obsahuje dárky, pamlsky, vzorky krmiv. Vítězové v jednotlivých kategoriích budou oceněni poháry a diplomy. První tři umístění v jednotlivých kategoriích se v zúčastní velkého finále o celkového vítěze.
Celé dopoledne probíhají doprovodné programy, zaměřené na ukázky výcviku psů, představení různých sportovních disciplín a psích dovedností.

 

Comments are closed.