Záchranné depozitum pro psy Beruška z.s.
tel: +420 608 480 646

22.9.2019 – Psí Hvězdy

 

Psí Hvězdy se jako vždy vydařily a letos nám přálo i počasí. Bylo teplo a svítilo sluníčko.

oznor

 

Na akci s námi jeli Bertík, Demi Moore, Demon, Silki, Sury a Mia. Nový páníčci si přijeli pro Silkiho, Surynku a Miu. Ale domov našel i Demon. Na akci se do něj zamiloval jeden z dobrovolníků. Všichni se mějte v nových domovech dobře 😀

oznor

oznor

Velmi děkujeme novým páníčkům za dovezené potřeby pro pejsky a azylu Tylda za oblečky pro pejsky. Vše se u nás využije a ještě jednou moc děkujeme 😀

Velké poděkování patří organizátorům akce Martině z „Dovolená se psem“ a Simče z „Pes nejvěrnější přítel“ a všem kdo s organizací pomáhali.

Poděkování také patří Gábině a její rodině za velkou pomoc s pejskama a na stánku.

Na akci se za námi přijela podívat Nanny. Má se skvěle a stále dělá pokroky a své páníčky překvapuje.

sdr

 

 

 

Také za námi a paničkou Gábinou přijela Nancy

oznor

oznor

sdr

Poděkování také patří všem hodným lidem, kteří si u našeho stánku zakoupili nějakou tu maličkost nebo hodili korunky do naší kasičky.

VŠEM MOC DĚKUJEME 😀

Tým Berušky

 

_____________________________________________________

Srdečně vás zveme na akci Psí Hvězdy, která se konná 22.9.2019 ve Vestci u Prahy na louce za rybníkem od 10 – 18hod,  které se již po několikáté velmi rádi zúčastníme s naším charitativním stánkem a pejsky.

Na našem stánku najdete spoustu drobností pro sebe i své čtyřnohé mazlíčky. Na všechny hodné lidi se velmi těšíme. Zakoupením jakékoliv maličkosti pomáháte týraným a hendikepovaným pejskům v Berušce.

Celý výtěžek bude plně využit pro tyto pejsky.

Tým Berušky

Comments are closed.