Záchranné depozitum pro psy Beruška z.s.
tel: +420 608 480 646

28.9.2019 – Světový den zvířat

 

28.9.2019 – Světový den zvířat

Ráda bych nejdříve poděkovala Nadaci na ochranu zvířat za pozvání na tuto úžasnou akci. Akce byla super zorganizovaná a i počasí vyšlo.

sdr

sdr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

S námi jeli pejsci Bertík, Demi Moore, Bella z Moravy a Albi. Jela s námi i Trixie, ale na ní si tam už panička čekala a hned ráno odjela domů 😀.

Ráno se postavil stánek a vše připravilo. Dorazila i Péťa a Gábina s Adélkou. Pak se vyvenčili pejsci a akce se pomalu rozjela. Demi Moore udělala ohromné pokroky a nechala se hladit i od cizích lidí. Albimu vodítko trochu vadilo, ale jelikož byl úplně poprvé na akci, vše zvládnul na 1*. Opravdu byl moc šikovný. A Bellinka velmi překvapila, chovala se úplně super, na vodítku chodila skvěle, nechala se hladit a chovat v náručí. Všichni byli skvělí.

cof

sdr

cof

sdr

cof

rpt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Za námi se přijela podívat Dášeňka. Má se moc dobře a páníčci jí moc chválí. Děkujeme jim za potřeby pro pejsky.

cof

cof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Velké poděkování patří mému manželovi, Nice a Tomášovi a také Gábině s Adélkou a Péťě. Díky nim můžeme tyto akce jezdit. Děkuji 😘

Poděkování také patří všem hodným lidem, kteří si u našeho stánku zakoupili nějakou maličkost pro sebe nebo svého mazlíčka, nebo nám přispěli do kasičky a tím pomohli pejskům z Berušky.

Všem moc děkujeme a velmi si vaší podpory vážíme.

DĚKUJEME

Tým Berušky

_____________________________________________________

Srdečně vás zveme na úžasnou akci Světový den zvířat, které se již po několikáté velmi rádi zúčastníme s naším charitativním stánkem a pejsky.

Akce se konná 28.9.2019 v parku na Pankráci na Praze 4 od 11 – 18hod.

Na našem stánku najdete spoustu drobností pro sebe i své čtyřnohé mazlíčky. Na všechny hodné lidi se velmi těšíme. Zakoupením jakékoliv maličkosti pomáháte týraným a hendikepovaným pejskům v Berušce.

Celý výtěžek bude plně využit pro tyto pejsky.

Tým Berušky

Comments are closed.